Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó kérdés! A mell...

Melltartó kérdés! A mell alatti korméret: 72 cm, a mellé pedig 86. Ez mekkora kosár? És mennyire számít kicsinek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a stilusmentor.hu honlapot, ott találsz egy táblázatot, meg szöveges magyarázatot a kérdésedhez.
2014. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jujj, nekem is szinte pont ugyanekkora :) Csak nekem 72 és 85 cm.

Kicsi :(

Nekem a 75/A és 80/B melltartók jók (nyilván a különböző márkák, fazonok miatt lehet eltérés a mértekben).

2014. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi szépen a válaszokat! c:
2014. szept. 4. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es a 80B vagy rosszul van számozva, vagy rossz méretet hordasz. Ez 70B, 70C, 75A, 75B méretek egyike nagy valószínűséggel. A mell alatt mért kerületet 5-sre kerekítve kapod a melltartóméret szám részét!
2014. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A melltartó méret táblázatok semmit sem érnek, nekem mindig más méretűt adnak ki, mint ami kényelmes.
2014. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Jót hordok, mert nem kizárólag a számokat nézem, hanem felpróbálom, ami a legkényelmesebb, az a jó. Szerintem annyira sok fajta fazon van, még egy márkán belül is, hogy simán lehetnek eltérések, akár elszámozások is.

Szóval próbálni kell, aztán kiderül, mi a legjobb.

2014. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

NEM NEM NEM.



Tényleg ilyen hülye itt mindenki?!


A mell nem szabályos kúp vagy félgömb. Egyszerűen ebből a két számból nem fogod tudni kiszámolni az űrtartalmat. Mert egyszerűen mindenkinek más-más alakú, és senkinek nem tengelyszimmetrikus.


Tessék bemenni a boltba és megpróbálni.

Akkor jó rád, ha:


-a hátpánt vízszintes

-végig körbe a merevítő rásimul a bordakosárra

-sem hónaljban, sem alul, se fölül nem buggyan

-a merevítő oldalnézetben a vállad alatt középen ér véget (eddig tart ugyanis a mellszövet)

-a kosár nem áll el a melltől

-a kapocs a próbakor a legnagyobb vagy középső kapcson van

-a körpánt és a bőröd közé kényelmesen befér két ujjad



sok sikert a böngészséhez, és ne hagyd hogy átverjenek (sokan megpróbálják, mert anyagi érdekük).

2014. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ekkorára 70A-t hordok, de az is nagy rám kicsit. Nyilván függ a melled formájától is meg minden. Próbálj fel párat és kiderül rád melyik jó.
2014. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért édesem, de miből gondolod, hogy hülyék vagyunk? Összesen egy ember, mondta azt, hogy nézze meg táblázatban, én spec pont azt magyaráztam, hogy ezek semmit sem érnek.

Amúgy érdekes ember lehetsz, ha csak úgy random lehülyézed az embereket :)

2014. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!