Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy zenekaros pólómból szeretn...

Egy zenekaros pólómból szeretnék félvállas pólót készíteni, ötleteket tudtok mondani a megvalósításhoz?

Figyelt kérdés

16/L

Előző tanévben volt a "kívülről is rocker" korszakom de rájöttem,hogy nem nekem való (persze a zene szeretete megmaradt) és most,hogy változtam, alaposan megfogyatkoztak azok a ruhák amiket hordok. Viszont most itt állok egy rakás zenekaros pólóval (uniszex szabás) amiket nem szeretnék már hordani és gondoltam megpróbálok átszabni egyet-kettőt. A kézügyességgel nincs baj (művészeti gimibe járok) szóval remélem nem rontom el :DD Félvállas felsőre gondoltam, segítenétek megcsinálni? Vagy esetleg vmi Youtube videót küldenétek, mert nem találtam normálisat. Egyébként első kísérleti alanyom egy asking alexandria póló lesz.



2014. szept. 6. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Még pár tipp:


[link]


[link]

2014. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm *-*
2014. szept. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!