Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az új "zoknis" divat?

Mi ez az új "zoknis" divat?

Figyelt kérdés

Egyre többször látok olyan embereket akik úgy öltözködnek, hogy felvesznek egy rövidgatyát (nyilván valami márkás feszülős farmert ami alapból rövid de az alja így is fel van hajtva) meg egy köldökig kivágott pólót valami páwás hajjal és egy Vans félcipőt és mindezt megbolondítják egy majdnem térdig húzott zoknival. Nagyjából így:

[link]


Nem is olyan régen még tiszta "ciki" volt ha valaki hosszú zoknit mer felvenni egy rövidgatyához és csak és kizárólag boka alá érő titokzoknit lehet felvenni. Erre most azt lett a "menő" ami olyan ciki volt mint a hosszú zokni szandállal. Van aki ezt meg tudja magyarázni? Esetleg ő maga is így öltözködik?



2014. szept. 6. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet, hogy b*zik?:D
2014. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem :DD de azért nem hinném hogy minden ötödik fiú az lenne...és régen senki nem öltözködött így most meg hirtelen egyre többen. Szóval csak nem meleg az összes...
2014. szept. 6. 14:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Atyaisten. :D Erre még nem ütötte fel a fejét ez a jelenség, de szerintem sírva fogok röhögni az elsőn. Főleg, ha az illetőnek remek pipaszár lába lesz.
2014. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:DDD Szóval vidéken laksz?
2014. szept. 6. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy bolond százat csinál, ez a véleményem. Szerintem sem épp ízléses, de ez van, az ő döntésük. Lehet, hogy nekik meg az nem tetszik, ahogy te öltözködsz. Én a helyedben örülnék (ahogy kiveszem a szövegből, te is srác vagy) legalább nem szedik el előled a normális csajokat.
2014. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
amúgy ez a kép tök elmenne a szerelem-szexbe, ott sajnáltatják magukat a magas-vékonyak xd
2014. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam ilyennel, pedig a fővárosban lakom. Szerintem is nagyon hülyén néz ki, de ő dolga, hogy hogy öltözik:D
2014. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mindegy nektek, hogy mások milyen ruhában vannak?

Valaki magyarázza el nekem!


A másik meg ez a buz1zás.. Megsúgom a számos általam ismert meleg srác 0%-a öltözik az általatok "páwás"-nak titulált stílusban. + Az általam ismert néhány "páwa" 100%-a heteroszexuális. Szóval honnan veszitek, hogy ez "buz1s" stílus? Mert én az ellenkezőjét tapasztalom.

A valóság pedig az, hogy a fiatal férfiak x%-a öltözik ebben a stílusban, tehát ennek megfelelően mind a fiatal heterók, mind a fiatal melegek körében is x-x % az ilyen stílusú egyedek előfordulása. (Már ha értitek)

2014. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Manapság az a "menő",amin régen jót röhögtünk!Én mondjuk most is jókat röhögök az ilyeneken!:D
2014. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valakinek nagyon szemet szúr ez az öltözködés, mert kb. egy hónapon belül ez a negyedik kérdése, amelyben az ilyen öltözködést kritizálja. Nekem meg már lassan az ilyen kérdések szúrnak szemet. Amerre én lakok, nem járnak így felöltözve az emberek.
2014. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!