Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk / Lanyok szerintetek...

Fiuk / Lanyok szerintetek milyen egy szep lany?

Figyelt kérdés
Mind kulsoleg es belsoleg !
2014. szept. 7. 05:11
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
A legjobb mindenben az arany középút, gondolok sminkre, testsúlyra, magasságra, érzelmi, lelki dolgokra! De hogy valami konkrét is legyen: nekem bejön a hosszú, kibontott, széttáruló, simára fésült. A színek nálam nem dominálnak úgy mind a forma.
2014. szept. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bárki lehet szep, ha szépnek érzi magat, tesz is erte.


Szep a lany , aki figyel a testsulyara,némi sminkre, öltözködésere, lelki világra. De ezt bárki megteheti, egyéni dolog ha valakire azt mondod/mondom ,hogy igen! Benne van valami MAS is! Valami különleges!


Tehát szep bárki lehet, inkább az a fontos számomra ki a különleges. Es az az érzés csak ugy jön, nincsenek szabályok , hogy barna vagy szoke, kek vagy zöld...

2014. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amik különösen megfognak, pl ha valakinek a felső ajka teltebb, kék szem sötét hajjal, pici, vékony orr, szép arccsontozat, jólápolt haj, szeplők, de nem járok pipálgatós lisátval.
2014. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csillu17 ***** válasza:

Belsőleg: humoros(!), mosolygós, közvetlen, titokzatos, intelligens, segítőkész, vad, szerény, tud sütni-főzni-takarítani, rendszerető

Külső: kisugárzás a legfontosabb persze, de fontos szerintem, hogy legyen ápolt, figyeljen az öltözködésére

2014. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!