Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a replikákró...

Mi a véleményetek a replikákról/utánzatokról?

Figyelt kérdés
Szoktatok utánzatokat vásárolni? Mi a véleményetek arról, aki utánzatot vesz?
2014. szept. 8. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég trágya dolog replikát venni :D
2014. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem veszek semmiből kamut... Csakis eredetit mindenből!

Sosem értem azokat, akik rossz minőségű hamisítványokért kiadják a pénzt, holott annyiból más márkából eredetit is vehetnének! Azzal, hogy gagyit vesznek, még támogatják az illegális tevékenységet is. Ráadásul sosem lehet tudni, hogy miből készül a hamisítvány, hiszen nincs bevizsgálva, egy sminktermék, vagy egy ruhafesték akár bőrbetegséget is okozhat!

És szerintem nagyon gáz is kamu cuccokkal villogni!

2014. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Vannak replikák amiket jobban megéri megvenni mint az eredetit... főként azokra a márkákra gondolok amiknél nem a minőségért fizetsz sokat, hanem a töménytelen reklámért amit csinálnak.... mert az árban ez is benne van. Replikánál ilyen nincs. De ez főként a divatmárkákra jellemző, mint Nike, Adidas, Converse, stb. Ezeknél nagyobb márkákból nem érdemes replikát venni, mert ott valóban a drága cucc = a minőséggel. Azt olcsón nem lehet megcsinálni, mert az olcsó utánzat sose lesz olyan.
2014. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Biztos vannak jók is, rosszak is. Leszarom, ki hord eredeti vagy kamu cuccot, van jobb dolgom is ;)
2014. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem veszek hamisítványt. Inkább veszek kevésbé márkás, de eredeti darabokat.

pl egy népszerű példa...40 ezerért lehet kamu lv táskát venni, ami műbőr...ennyiért veszek egy eredeti, bőrből készült táskát mondjuk dorkapetrity-től.

Vagy az air max utánzatok...több ismerősöm is vett 20 ezer körül, mind panaszkodik, hogy kényelmetlen, töri a lábukat, stb. Ennyiért egy kevésbé menő nike cipő is vásárolható, főleg leértékeléseken, outletben.

Vagy megveszik a kamu michael kors órát 30ért, mikor egy eredeti fossil is annyiba kerül, és csak a márkajelzés más.

Aki hamisítványt vesz, az csak a látszat miatt veszi, hogy mutogassa. A kamut mutogatni, pedig gáz.

2014. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Előző, pacsi!!! :) Teljesen egyetértek!
2014. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan gáz. Mármint nem az ha valakinek nincs pénze eredeti cuccokra(legyen ez akár Adidas, akár Louis Vuitton). Hanem az, hogy úgy akar tenni, mintha lenne. Szerintem alacsony önértékelésre mutat ha valaki azzal próbál villogni, ami nem igazi. Nekem sincs arra pénzem, hogy minden egyes ruhadarabom extra márkás legyen, de akkor inkább veszek egy márkátlan cuccot, mint nevetséges kópiát.
2014. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz szerintem is. És nem azért mert nincs pénze valakinek eredetire, hanem mert többnek akar látszani, mint ami, de inkább csak gagyin hat.
2014. szept. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!