Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos-e az utcai gumicsizma?

Divatos-e az utcai gumicsizma?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok oda értük, hiába praktikusak. Most kaptam egyet, vízhatlan, térdig érő, belül bélelt, fekete színű. Szerintetek ezek divatosak most? Nem merem hordani, mert félek, hogy ki fognak cikizni, amiért gumicsizmában járok iskolába.

2014. szept. 10. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A gumicsizma elég megosztó ruhadarab, szerintem utcára elég gáz, de valaki szereti.

Viszont... Negatívumai:

- A gumi nem szellőzik

- Emiatt a lábad bele fog büdösödni

- A gumi, ha hűvösebb van, áthül, bélés ide vagy oda, a lábad fázni fog, de mégis izzad (a szellőzetlenség miatt) és emiatt még inkább fázni fog.


Tapasztalatból beszélek, én lovardába hordtam bélelt gumicsizmát, akkor is maga a halál volt 2-3 óra hordás után, el sem tudom képzelni, hogy 8-9 órán keresztül rajtam legyen (pl. egy suliban).

2014. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!