Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Multkor vettem egy dzsekit de...

Multkor vettem egy dzsekit de mar nem tetszik. Visszaváltják vagy cser3lhetném egy masikra?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 18:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es a papirt levettem mar a dgsekirol. Pls nem kell masikat szeretnek:(
2014. szept. 12. 18:49
 2/3 anonim válasza:
attól függ hol vetted de azt hiszem garancia mindenhol van vagy legalábbis csereszavatossági idő.
2014. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Blokk és címke kell hozzá. Nem baj ha levetted csak legyen meg. És természetesen ha látszik a használat akkor buktad. A magyarázat az hogy kaptad de nem tetszik.

Vagy akinek vetted annak nem jön be.

De mindez csak akkor működik ha minden papir megvan hozzá és semmi használat nyoma nincs rajta (sokszor meg is szaglásszák a ruhákat nincs e deo, parfüm, öblítő stb illata).


Azt tudnod kell, hogy az hogy nem tetszik semmiféle nem elfogadható okot nem ad a cserére. Az üzlet szive joga eldönteni hogy cserél e. Pénzt nem nagyon adnak vissza, általában levásárolni engedik.

Mango 14 nap, Zara, BSK, H&M 30 nap de van ahol csak 3 vagy 5 nap.

2014. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!