Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok táska márkákat ajánlani?

Tudnátok táska márkákat ajánlani?

Figyelt kérdés
Az iskolába kellene egy új hátizsák, mert eddig válltáskám volt és miután többszöri alkalommal is leszakadt úgy gondoltam váltok és áttérek a hátizsákra. Tudnátok jó minőségű, nem túl drága de azért divatos táska márkákat mondani?

2014. szept. 12. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Adidas-t használok, idestova 6 éve megvan, és imádom.
2014. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Nike van 8990 ről 4990 lett. Középiskolába/fősulira kisért. Most melózni is jön :) szóval 9 éve. Előtte 1,5 hónapokat bírtak.
2014. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ksztella ***** válasza:
Nekem is Nike volt,általánosban 7-ben vettük és bírta 4 évig. Most ebay-ről rendeltem.De ha márka akkor Adidas,Nike és Converse. Általában ezek jó minőségűek.Lehet,hogy drágának számít,de ha joban belegondolsz egyáltalán nem az,ha évekig hordod. :)
2014. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Michael Kors :$ kedvencem. Bár ez elegánsabb verziónak felel meg
2014. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ja bocsi azt nem láttam hogy sulitáska:$ sorryyy:(
2014. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 15. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!