Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Utaztatok már mezítláb tömegkö...

Utaztatok már mezítláb tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, nem is szeretnék.
2014. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem...miért? kellett volna?

nagyon higéniátlan, és idétlen is...

2014. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nem
2014. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, Pesten 4-6 villamoson, még úgy 2009 környékén. :) 21/F
2014. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vonaton nagyon sokszor, hosszabb utazáskor szeretem levenni a cipőt/papucsot. városban is előfordult, hogy feltörte a lábamat és inkább levettem, egyszer pedig az eső elől menekültünk mezítláb a metróba barátnőimmel, elég furán néztek minket :d
2014. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Mezítláb lenni egy természetes állapot, nem erkölcstelen, nem intéz kihívást a társadalom ellen, aki mezítláb megy valahova. Ha neki úgy van kedve, miért ne?


Sokan eltúlozzák a veszélyességét, mások a szegénységgel kötik össze, vagy azt gondolják, aki mezítláb megy annak baj van a fejével, minimum feltünősködni akar. Lehet persze ilyen indíttatás is, de ez nem szükségszerű. Bőven elég, ha jól érzi magát így, és nem érdekli túlságosan, mit gondolnak mások. (Ez utóbbi, ha nem viszik túlzásba, épp a mentális egészség jele.) ;)

2014. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is.
2014. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A vonaton mindig leveszem a lábbelimet (akár csizma, akár szandál). A topánból meg szerintem öntudatlanul automatikusan kibújok, ha leülök.
2014. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, sok óra talpon levés után általában elveszem a cipőmet a vonaton, különösen ha magassarkú.

Nyáron meg úgyis csak egy papucs vagy balerina van rajtam, abból is ki szoktam lépni.


Nem büdös a lábam, minőségi cipőkben járok.

2014. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1* kipróbáltam, hogy milyen gumiklumpában mezítláb lenni vonaton. Kiszerettem volna bújtatni a lábamat, az ülésre rátenni, de nem mertem, mert tuti beszólt volna valaki... Így utána már nem próbálkoztam sehogyan sem, maradt a zokni-cipő páros.
2017. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!