Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet kapni dísz...

Miért nem lehet kapni dísz nélküli bőr leggingset?

Figyelt kérdés
Miért nem gondol senki a férfiakra,rengeteg helyen néztem, de sehol nem találok, neten meg kicsik vannak, nagyon bosszantó komolyan, nem gondoltam amikor láttam először csajokon, hogy nem fogok tudni sehol venni díszités és ilyen cikk-cakk nélkülit, tehát alap leggingset.

#latex #leggings #bőr cicanadrág
2014. szept. 15. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Férfinak a dísz nélküli is gáz.

Egyébként van. Pl. Calzedonia. De azok is női méretek.

2014. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekel, hogy gáz e neked vagy másnak, nekem volt egy, de az is ilyen fazonos volt, csak elszakadt, persze van 10-13.000-ért, de én nem csak utcán hordtam, hanem bicajozáshoz is és túl drága ennyiért arra, de kínai boltokba igazán árulhatnának, könnyű,praktikus és lezser viselet, akkor miért nem hordhatná férfi is? Igaz jobban a vékonyabb alkatúak.
2014. szept. 15. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
ha férfi vagy, akkor inkább bőrnacit vegyél és ne bőr leggingst
2014. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor vegyél ott, ahol az előzőt is vetted :)

Egyébként bőr leggings nem olyan kényelmes.

Biciklizéshez vannak sokkal kényelmesebb, direkt sportolásra szánt nadrágok.

2014. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretek passzos dolgokba lenni, harisnyanadrág, leggigns, szóval nadrágot nem akarok, sportoláshoz és ha olyan kedvem van flangálni benne, nekem nincs bajom a kényelemmel, ez sem sima volt, hanem volt benne más szabás is vagy nem tudom hogy mondják, szóval nem egyöntetű volt, csak bosszantó, hogy nem tudok venni számos helyen, barátnőknek meg kicsi van.
2014. szept. 15. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Futónadrágok is teljesen passzosak. Vegyél olyat. Vagy sport aláöltözetet.
2014. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
lol.... ha biciklizni akarsz, akkor vegyél biciklinadrágot, vagy futónadrágot,(amik feszülnek és passzosak) és NE bőrLEGGINGSET - ami nőknek való... de ha ki akarod nevettetni magad, mert olyan makacs vagy, hogy nem hallgatsz senkire, és bele akarsz izzadni, mint egy ló, akkor csak hajrá!
2014. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen az tényleg izzadós és nem egészséges,még a harisnya is jobb, azt gyakrabban hordom, nem is annyira közönséges-kirívó mint a bőrleggings... Ha találok méretbe jó biciklis nadrágot veszek majd.
2014. szept. 15. 22:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma kaptam egy kis fehérnemű boltba egyszerű, dísz nélkülit, 3000ft, végre már, hogy találtam :)
2014. szept. 24. 19:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Kapni már több helyen is, nagyon szeretem.
2014. dec. 22. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!