Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszi/téli bevásárlás. Ti mit...

Őszi/téli bevásárlás. Ti mit vesztek és körülbelül mennyit szántok rá?

Figyelt kérdés

Csizmára, cipőre, táskára, kabátra stb.. minden ami kellhet.

Kíváncsi vagyok ki mennyit költ/tervez költeni és mire.

Van-e már ötletetek, hogy mit és hol vesztek vagy majd csak mentek és ami megtetszik?


Szoktatok minden szezonban táskát, cipőt, kabátokat venni vagy ameddig jó a régi addig nem?



2014. szept. 15. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor veszek, ha a tavalyi már nem jó. Fölösleges kiadásnak tartom csak azért vásárolni, mert van egy újabb divat.
2014. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam így direktbe vásárolni szezononként. Ami éppen olcsó, mert nem aktuális, azt veszem meg, így sok ruhám/táskám/cipőm van.

Most amiket be szeretnék szerezni:

-2db Everlast papucs(netről)

-Futócipő(outletből)

-Farmerdzseki, kínaiban 3700 végre találtam normál méretű, díszítetlen, világos színűt

-Vízálló, meleg bakancs télire, szerintem ez még jó ideig marad eredeti áron :( 8-10 ezer Ft, Landroveres.

2014. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb dologból megvan a tavaji, meg majd útközben ha látom, hogy kell, veszek.

Ha direkt elképzeléssel megyek vásárolni, csak frusztrált leszek, és kidobom a pénzt valamire amit utánna nem hordok.


van egy pár dolog amit keresek, hátha összejön:

-oversized kardigán

-berakott szoknya

-bőr szoknya

-sportmelltarrtó

-kapucnis pulcsi futni (fényvisszaverővel)

-meleg gyapjú zokni

-1-2 új nardág, de ezzel még várok, mert ami van bár laza, de még jó. elég sokat fogytam az utóbbi időben, de még nem álltam vissza a normál súlyomra, majd akkor veszek rendeset.

2014. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem cipő és csizma is kellene, jó lenne egy ballon kabát is.

Néhány hosszú ujjú póló, ing blúz és szövet nadrág.

Nem tudok 20 ezer ft-nál többet rá szánni, ha csak addig be nem sikerül újítani egy jó melót.

Sajnos sok a régi bolyhos ruhám.

2014. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én csizmát tervezek venni az őszre, meg egy bőrkabátot. A csizmára 10-15 ezret szánok, a kabátra olyan 20 körül.

Télire megvan mindenem:)

2014. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vásárolok szezononként. Ha valami megtetszik azt megveszem. Meg persze ha a régivel gond van. Jelenleg van pár 3-5 éves csizmám, kabátom, a bakancsom meg 8 éves is van már, de semmi bajuk, szóval felesleges lenne újat venni. Egyébként sem tetszik a mostani divat... egyre rondábbak a cuccok évről évre a boltokban. Ha vásárolok azt is úgy szoktam már, hogy neten rendelek külföldről.
2014. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy új csizma nem ártana, de nem valószínű hogy találok olyat amit meg is vennék és nem egy vagyon. Talán majd jövőre. Néhány vékonyabb pulcsit jó lenne kifogni a turiban :), azokat szeretem, jó lenne ha lenne több színben :). Igazából van mindenem,, bár a legtöbb cuccom baromi régi, de jó minőségűek, nem látszik rajtuk.
2014. szept. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A baromi régit a téli cuccokra értettem, bakancs, csizma, téli cipő, kabát. Egy bőrcipő vagy gyapjúkabát sokáig jó.
2014. szept. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szezononként vásárolok, azokat fogom hordani, amiket tavaly. Se a bakancsom, se a kabátom, se a pulcsijaim, se a nadrágjaim nem mentek tönkre. Már rég kialakult a saját stílusom, nem az aktuális "divat" szerint öltözködöm.

Akkor veszek meg valamit, ha szükségem van rá (tönkrement az előző), illetve ha meglátom, megtetszik és be tudom illeszteni a ruhatáramba.

2014. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, szívesen olvastam a véleményeket, mindenkinek ment a zöld kéz ;)
2014. szept. 17. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!