Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kéne begipszelt lábbal...

Hogy kéne begipszelt lábbal úgy suliba mennem h ne nagyon legyen már feltűnő h gipszben vagyok?

Figyelt kérdés

cipő nem megy rá, de utálni fogom h mindenki néz meg bámul majd

14/f



2014. szept. 16. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél fel bohócjelmezt.
2014. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 csabika1971 ***** válasza:
100%
A suliban a társaiddal írasd alá és rajzoltasd tele. Utána már nem azt fogják nézni, hogy "Jé, gipsz!". Hanem a rajta lévő rajzokat.
2014. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Húzz a gipszre egy nagy zoknit, ugyanolyan színben, mint a cipőd a jó lábadon. Akkor nem feltűnő annyira. Jobbulást! :D
2014. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp feltűnő lesz, hogy van rajtad gipsz, nem is értem, mért akkora tragédia, hogy gipsz van a lábadon. nem fognak megbámulni, hogy "gipsz van rajta, de gáz" hanem mindenki rajzolni akar majd rá. :)
2014. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem már volt gipsz a lábamon, és senki sem bámult meg, hogy "jé gipsz, de gáz", minden osztálytársam rajzolni akart rá. Még előnyöm is volt, mert kisebb voltam és menzán ettem, és felsőbb éveseket kértek meg, hogy cipeljék a tálcámat. :D
2014. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak olyan idiótán érzem magam, hogy csak 1 lábra tudok cipőt venni a másikon ez a gipsz van
2014. szept. 16. 17:18
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem a kinézet még a legkevesebb, elvégre "sántikálsz" is. Nyugi, nincs abban semmi vészes, ha az egyik lábad gipszben van. Hosszúnadrágban amúgy is csak a lábfej látszik: vegyél fel fehér cipőt a másik lábadra, vagy pedig a cipőhöz/nadrághoz minél jobban illő zoknit a gipszre. És igaza van a többieknek, az aláírások feldobják a gipszet :) Meddig kell hordanod, mit csináltál amúgy?
2014. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mindenki kérdezgette h m történt a lábammal meg nem fáj-e ilyenek, tanárok is mind kérdezgették. Remélem holnap már senkit nem érekel majd. Hosszúnadrággal nemnagyon látszik belőle semmi így rajzolni sem igen lehet rá :(
2014. szept. 17. 13:42
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és október 17-ig kell viselnem :(
2014. szept. 17. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Örülj inkább hogy felmegy a nadrág! Amikor nekem volt a lábamon a gipsz, fel sem jött rám, csak alig 1-2 nadrág...
2014. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!