Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek úgy, hogy...

Hogyan öltözzek úgy, hogy fiúnak nézzenek?

Figyelt kérdés

+ smink, + hosszabb hajammal mit csináljak?!


Egy alkalomról lenne szó, és nagyon fontos lenne, hogy senkinek, még csak eszébe se jusson, hogy lány vagyok!!

Nagyon fontos! Köszi

17/l



2014. szept. 17. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmm érdekelne hogy milyen alkalomról lenne szó:D

Én egyszer egy szerep kedvéért öltöztem fiúnak. Felvettem egy egyenes szárú bő zsebes nadrágot, egy olyan tipikus fiús pólót amin valami szöveg volt, hajamat felkötöttem lófarokba és baseball sapi alá gyűrtem be. Smink nem kell.

2014. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Costplay? :D

http://www.youtube.com/watch?v=GQ1tDCOr_ko

http://www.youtube.com/watch?v=rponyreumdY

Cicileszorítós sporttopot vegyél a felsőd alá. És persze férfi ruhát vegyél fel.

2014. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, szeretnék elmenni valakivel, ill. valakikkel, csak anyumnak most bejött az a dilije, hogy megerőszakolnak stb. ha Pestre megyek szórakozni... (elég gáz, főleg, h eddig nem érdekelte az ilyesmi, miért pont most...?! )

meg akarom mutatni, hogy nem fognak, mert nem nézek ki lánynak :) ;)

milyen az a naci?

2014. szept. 17. 16:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Azok a vidik nagyon állatiak!! :) köszönöm, mindkettőtöknek :)
2014. szept. 17. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Majd nefelejts el bemenni a kek lagunaba, biztos sikered lenne...
2014. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Ekkora hülyeséget... már bocsánat. Mondd el anyukádnak, hogy statisztikák szerint az erőszaktevő leggyakrabban családtag/rokon... nem egy tök idegen az utcáról. Szóval otthon hagyni se merjen meg semmi... kapjál testőrt... persze az is csak nő lehet. Nem mintha nő nem tudna megerőszakolni...
2014. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha ennyire könnyű lenne a nemi érés közepén az ellenkező nemnek tűnni, akkor nem lenne annyi problémája azoknak akik nemváltoztató művtétet szeretnének.


Az testtartás, a hanghordozás, a gesztusok nem ilyen gyorsan felvehetők, hacsak nem vagy pofi színész. De akkor is ott van a hangmagasság, az arcszerkezet, a szélesebb csípő, a keskeny váll, amin leginkább hormonkezelés és több év gyúrás alakít látványosan, ami bizony a vér-verítéken kívül jó sok pénz és megalázó szituáció is.


Szóval légy olyan jó, és használd a fejed. Inkább egy paprika sprét keríts meg pénzt taxira.

2014. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!