Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő biztosan nem kapható...

Ez a cipő biztosan nem kapható már Magyarország-on? :S /LINK/

Figyelt kérdés
Van egy cipő amit már több mint egy éve kinéztem, de sehol sem találok... Ismertem olyat aki vett ilyet, és ő is külföldön vette nyaraláskor..szval aki lát még esetleg ilyet itthon akárhol az irja már le pls!! vagy valami jó helyet, ahol lehet rendelni külföldről(úgy értem megbíhatót) előre is köszi:)) egyébként 2008-ban volt itthon diat.. [link]
2010. jan. 20. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom hol lehetne nekem is kéne :( nagyon jól néz ki!
2010. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem menj be egy Adidas márkaboltban és ott érdeklődd meg. Esetleg tudnának neked rendelni is. :)
2010. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már voltam többe is, azt mondták lejárt széria már rég nem kapható, de mondjuk azon hogy tudnak-e rendelni még nem gondoltam, majd megkérdezem:D
2010. jan. 21. 18:03
 4/4 A kérdező kommentje:
ja am ha sikerült akkor leírom, aztán te is tudsz venni, am van sötétebb zöldbe is, csak nekem ez jobban tetszik, mondjuk kényesebb szín az tuti..
2010. jan. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!