Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők nektek tetszik a...

Lányok, nők nektek tetszik a latexnadrág fiúkon?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen cipővel, pólóval, pulcsival állna jól vékony srácon? Nem tudom igazán mivel áll jól, annyira nem bajlódok hogy nézek ki.

2014. szept. 24. 19:09
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
71%
Amelyik fiú latex nadrágot húz, az nem a lányoknak akar tetszeni :)
2014. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

Milyen biztosan írod és gondolod, de attól még nem igaz, nem akarok a fiúknak tetszeni, csupán magamnak és praktikumból hordom, csak nem tudom mivel jobb hordani.

Ha pasit akarnék, van chat oldal, meg több fórum és szereznék :)

2014. szept. 24. 19:29
 3/54 A kérdező kommentje:
Arról nem én tehetek, hogy nem ismerik az emberek a divatot, érdekes a nőknél amint divat lett gomba mód mindenki hordta, de ez a férfiaknál nem így van.
2014. szept. 24. 19:48
 4/54 anonim ***** válasza:
50%
A bőrnadrág tetszik, akár fűzős, akár sima. De egy latex gatyát el sem tudnék képzelni egy pasin, bocsi...
2014. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
41%
Nekem egyáltalán nem jön be, így azt sem írom, hogy mivel hordd, mert semmivel nem tetszene.
2014. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
És miért olyan nagy dolog, vagy visszatetsző? Elegáns, szép, divatos, lezser, praktikus, én inkább hordok ilyent ha tehetem, mint farmert ami kényelmetlen, bőrnadrágom sose volt, kicsit drága és aki sokat bicajozik naponta mint én, jobb ilyen passzos nadrág, tudom van férfi bicajos nadrág, láttam is ilyen fény visszaverő csikokkal na nem tetszik.
2014. szept. 24. 20:41
 7/54 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj már le te kis divatmajom! A véleményünket kérdezted, így fogadd el, ha valakinek nem tetszik, ne állj neki győzködni, mert csak magadat járatod le. Ha eleve csak magadnak akarsz megfelelni, akkor mi a f.ért érdekel mások véleménye?
2014. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
76%

Te kérdezted, hogy tetszik-e nekünk. Mi az, hogy azoknak kellene válaszolni, akiknek tetszik vagy akik hordják? Ha valakinek nem tetszik, akkor az nem is válaszolhat? Ez olyan, mintha a kis csitrik a "Szép vagyok?" típusú kérdéseknél odaírnák, hogy "csak az írjon, aki szerint igen". Ez azért fura hozzáállás...

Pesti vagyok és még soha nem láttam pasin latex gatyát. Szerintem a lányokon is hülyén áll a "fókanaci", soha nem venném fel, de ez meg az én véleményem.

Kérdeztél, válaszoltunk, ennyi.

Ha Neked tetszik, hordd nyugodtan, de fogadd el, hogy vannak, akiknek más a véleménye ezzel a ruhadarabbal kapcsolatban.

#4 voltam

2014. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Válaszolhat, de felesleges, hisz értelmes választ nem tudtál adni hogy mivel lenne divatos, lezser, csak hajtogatod, hogy neked nem tetszik. Szerintem mindig jobb egy ilyen szép anyagú nadrág, mint amibe sokan járnak szakadt, használt, otromba ruhák. Nem láttál érdekes, pedig többek hordanak, ma is beszéltem ahol vettem vidéken egy ilyen bőrnacit, hogy ott jobban hordják mint vidéken. És biztos láthattál volna ha észreveszed, csak sokan nem veszik észre rajtam se, tényleg nagyon furák az emberek, többször tapasztaltam, hogy jönnek szembe velem és nem nézik a lábam, a latexet rajtam, előre bámulnak és nem veszik észre. Persze aki a hátam mögött jö, az jobban :D
2014. szept. 24. 21:34
 10/54 Csillu17 ***** válasza:
77%
Melyen dekoltalt leopardmintas felsovel es egy 10 centis magassarkuval... Ez megis milyen kérdés? Fiúk ne hordjanak mar ilyet! Erre nem lehet normális valaszt adni.
2014. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!