Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szűk férfi farmerhez milyen...

Szűk férfi farmerhez milyen cipő illik?

Figyelt kérdés

A szűk alatt a skinny fit-et értem, és magas szárú cipőt nem szeretnék. Persze tudom, hogy stílusfüggő, szóval pontosabban a sportosabb deszkás formát részesítem előnyben a kosaras lépőkkel ellentétben.

Ha van valakinek ötlete, kérem ossza meg :)


2014. szept. 26. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
En sportcipovel hordom, fila, adidas, nike ezeknek nem magas a szara, de borcipovel mar fura lenne szerintem mert ez a gatya inkabb sportos benyomast kelt...
2014. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen gatyákhoz egész jól illenek a Vans klasszikus darabjai (főleg az Era és az Authentic), de egy alacsony szárú Converse is passzol hozzá. Én ilyesmivel venném fel legalábbis.
2014. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van egy néhány authentic cipőm, egész nyáron azokat tapostam, csak most jön a tél, és a vászon cipők annyira nem praktikusak a hóban :(
2014. szept. 26. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem :D Csak nem volt tiszta, mikorra keresel cipőt...Attól függ, milyen lesz a tél, amit persze előre senki sem tud biztosra megmondani. Adott esetben rendes (alacsony) szárú darabokkal is át lehet vészelni, de szűk(ebb) gatyához magas szár sem rossz. Ezek között is van sok-sok olyan, amit te is mondtál: Adidas Hard Court/Forum Mid/Top Ten, Etnies Number Mid/RVM, Nike Air Force 1 Mid és Hi/Dunk, Supra Skytop/Vaider, Globe Superfly...stb.
2014. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hű köszi a válaszod :) Ment is a zöld kéz. Én is próbáltam adidas hard court-ot, de a deichmanból is elkezdtek áradni a magas szárú adidasok, szóval felejtős. Supra, és DC elvből nem lehet, sokáig szemeztem a nike af1 mid-el de valahogy nem sikerült megbarátkozni az orr részével, mert túl magas vagy nem tudom. 30-ért már tökéletes cipőt akarok :)

Lehetséges, hogy télre egy vans oldskool lesz, mert az hasonló az authentic-hez, csak a fontos orr részénél bőrből van, így nem ázik be azonnal. :)

Amúgy tényleg hasznos volt a válaszod, és köszi a gyűjtőmunkát :)

2014. szept. 27. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez szokott lenni a szokásos kritika az Air Force-szal szemben :) Én a helyedben nem hagynám annyiban az Adidast, nagyon jó darabokat csinál, stílusosak, kicsit retrók, nagyon klasszikusak, minőségiek és jól néznek ki. Persze biztos tudnék mondani még vagy 10 magas vagy nem magas darabot, amit érdemes meggondolni: D
2014. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ols Skool is nagyon jó! Bár télre a vászon/velúre felső rész, hát nem tudom...
2014. szept. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!