Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kicserélik a...

Szerintetek kicserélik a Deichmann-ban a szakadt talpú cipőt?

Figyelt kérdés

Ki van szakadva a cipőm talpa! (Még garanciás)... Hallottam hogy a Sport Direct-be nem vállalnak talpkopásra garanciát! Szerintetek a Deichmann vállal??


Előre is köszönöm a válaszokat :D



2014. szept. 26. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával batyogtam el a deichmann-ba az akkor még garanciás cipömmel. Jött a fejmosás miszerint biztosan nem rendeltetés szerüen használtam a lábbelim ( mi a nem rendeltetés szerü használat? Nem a kezemre húztam, nem szörföztem benne.. Na mindegy..) Majd tudtomra adták cserélni amúgy sem cserélnek cipöt ha szakadásos probléma van vele hanem elküldik javítattni és majd lehet menni érte. De talpkopásos szakadásos esetben nem válalnak garanciát viszont látás. Hát próba szerencse vidd be hátha kezdenek vele valamit.. Vagy nem..
2014. szept. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem cserélnék és női, akkor egy kevés pénzért (párszázas ajánlat) lehet megvenném.
2014. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!