Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek jól kinéző pólókat...

Hol vegyek jól kinéző pólókat viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, elég sokat nőttem az elmúlt időben és kinőttem kb az összes fölsőmet. Nincs kedvem 30 000 forintot elkérni a szüleimtől 10 db pólóra. Az a kérdés, hogy tudna-e valaki olyan üzletet mondani, ahol viszonylag normálisan kinéző (lehetőleg nem feliratos) pólókat tudok venni olcsón.

2014. szept. 28. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lidl-ben van ez a hetente más ruha dolog, ott jó minőségű,olcsó felsők vannak.
2014. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
környékbeli turkálokat nézd meg
2014. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kecskeméten voltunk tegnap ott a kis tesconál lévő ázsiaiba meg a Kikben és mondanom sem kell milyen jó rucikat vettünk. De egy teljes ruhatár frissítéshez ez a minimum összeg. De az ázsiaikban nem túl drágák, és azért ott is feltalálod magad:-)
2014. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2000-4000 Ft-ba kerülnek az olcsóbb felsők, még a kínaiakban is. Vögele-ben, Lidl-ben, C&A-ban, meg Tescoban az F&F-es cuccok közt. A jobb minőségű és szebb felsőkért simán elkérnek 5000-7000 Ft-ot.
2014. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!