Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi összeállításról?

Figyelt kérdés

hétköznapra:

[link]



2014. szept. 28. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

elegáns felső, tornacipővel és még a színük se passzol össze, na és a szakadt farmer... együtt elég gáz a 3;

cipő+naci oké ha más a felső

felső+naci egyáltalán nem illik össze

felső+cipő szintén nem jó együtt, nem csak a színül miatt

a 3 együtt meg ízléstelen

2014. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Farmer és egy fekete ing tökéletes együtt. Nekem a cipő nem stimmt csak, fekete magassarkúval viszont pöpec! 😉
2014. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
farmerral oké a blúz; de ne szakad farmerral, ennyi ízlésed legyen már
2014. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egy jól kinéző szakadt farmer is lehet egy magassarkúval szuper! Csak nem mindegy, hogy milyen a farmer. Nem a kínai vagy hasonló 6 színű, össze-vissza szaggatott, esetleg strasszal is díszített "szépségekre" gondolok. Én pl egy Dsquared farit simán felveszek fekete Burberry inggel és fekete bőr letisztult magassarkúval!
2014. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pl:

[link]

2014. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
hány éves vagy? 13 éves korig simán eltudom képzelni
2014. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy tinikorban. De alapból csak egy tini problémázik ezen, hogy más mit vesz fel! A kérdésre válaszoltál, a kérdező nyilván majd megköszöni! Én is válaszoltam, ő pedig majd eldönti, hogy mi tetszik neki! Én téged nem kérdeztelek, így köszönöm, nem vagyok kíváncsi a véleményedre. Értem én, hogy itt éled ki magad... A személyeskedés téged minősít!

A koromra következtethettél volna a farmer árából, meg a Burberry ingből! 13 évesen nem hiszem, hogy telne ilyenekre.

28/N

2014. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
okés, de semmi extra, a nők 90%-a így öltözködik.
2014. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az ing meg a cipő ütik egymást
2014. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

miről beszélsz, 59%-os válaszoló? valamit nagyon félre értelmeztél, pont nem érdekel, mit hordasz, és még csak nem is a te kommentárodra reagáltam, hanem a kérdező képén lévő képet kommentáltam. (egyébként én sem a szakadt farmert szóltam le, de örülök, hogy ennyi mindent kibírsz olvasni egy két mondatos válaszból)

de köszön szépen a nagyon kedves és kulturált megfogalmazásodat

2014. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!