Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek karórának megfelel...

Szerintetek karórának megfelel egy tervezői márka vagy inkább keressek valami svájci megbízható karórát?

Figyelt kérdés
Találtam egy gyönyörű Hugo Boss karórát, egész elfogadható áron, viszont azt hallottam, hogy órák terén inkább a Tissot, Omega, Certina, stb. márkák a megbízhatók és a divatosak. Szerintetek minőségben és presztízsben van olyan jó egy Hugo Boss karóra, mint egy a fent megjelölt svájci óramárkák közüli darab?
2014. szept. 28. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura nekem hogy egy Omegát is egy kalap alá veszel ezekkel a közèp kategóriás órákkal...
2014. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a hugo boss termékek nem azért kerülnek annyiba, hogy tönkremenjenek és ne legyenek megbízhatók. + gondolom garanciát is adnak rá, ha nem valaki mástól veszed.


nem tudom mennyit szeretnél rászánni, de szerintem a michael kors órák is nagyon jók, a fossilok pedig szintén jók, és árba is elfogadhatóbbak. :)

2014. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Omega felsőkategóriás óra. Nekem is fura, hogy a többivel egy lapon említed! Egy Omega mindig Omega marad, megbízható minőség. Automatát válassz mindenképp!
2014. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit hozzátennék, hogy azért árban is jelentős a különbség! Míg egy Boss órát már 70000 Ft körül tudsz venni, egy Omegánál millió körül számolj! Páromnak nem rég vettem egy automata Seamastert, csakis ajánlani tudom!
2014. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, az Omega órák jóval felsőbb kategóriások! Azért írtam egy kalap alá, hogy éreztessem a kérdés lényegét, hogy a svájci minőséget meg kell fizetni, de egy Boss karóránál a minőséget (is) fizetem meg vagy magát a márkát? Köszönöm a válaszaitokat!
2014. szept. 29. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!