Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sugarbird disney mintás ruhát...

Sugarbird disney mintás ruhát ki venne fel és hova?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem ilyet hova illene felvenni. Max pizsinek, vagy farsangi bulira, de mindkettőhöz kicsit drága lenne.

Kinek mi a véleménye erről?

[link]



2014. szept. 28. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Kinek mi... Én felnőttként örülök ennek a kollekciónak, 3 tunikát és egy felsőt már meg is vettem. Kényelmesen öltözős napokra tökéletes! Még a Bambis pulcsikat várom!

Jó kicsit visszagondolni a gyermekkorra. :)

28/N

2014. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a belinkelt elég ocsmány. :D
2014. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Kinek mi!😊 Sok divatház is kiadott kollekciót mesefigurákkal. Nekem tetszenek! Van pl Bambis Givenchy pólóm is, amit imádok!😊
2014. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pólókkal felsőkkel nekem sincs bajom, az még elmegy, tetszik is, csak ezeket az egyberuhákat nem tudom hova rakni, sűrűn hordok ilyeneket, de ez a telibe bambis és társai nekem már kicsit sok, pont mint egy hálóing úgy néz ki:)
2014. szept. 29. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Persze a 101 kiskutyás estélyi ruhát nem venném fel. Meg az elegáns és szexi ruhák is furák nekem mesefigurákkal. Én nem tudnám felvenni, ha olyan az esemény, ahová elegáns ruha kell, akkor nem vehetek fel Bambisat... Komolytalan, és pl egy üzleti eseményen nagyon fontos, hogy komolyan vegyenek!

De a tunikák, a pamut felsők és a pulcsik szerintem nagyon szépek, és hordhatók is a hétköznapokon! Imádom őket! 😊

2014. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
tegnap a "Bumm"-ban egy Goofy-s volt Dukai Reginán :D
2014. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem láttam, de pl oda szerintem tökéletes! Én nem szerepelek ilyen helyeken, így nem tudnám hová felvenni ezeket sajnos. Mint írtam, üzleti eseményre nagyon nem illik.

De Reginának nagyon jól állnak ezek a ruhák, ő nem is egy "átlagember", tehát simán felveheti! :)

2014. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Szeretem a sugarbird ruhákat,de ezek a mesefigurásak nem tetszenek.Mondjuk ha tetszenének se tudnám hordani,a lányom tuti lerángatná rólam.Kár hogy az ő méretébe nem gyártanak... :D
2014. dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
utcai viseletre nem hordanám, de pl ha megyek egy kisgyerek szülinapi bulijára, vagy valami olyan családi eseményre ahol gyerekek vannak, vagy állatkertbe akkor simán felhúznám:)
2015. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Max a 10 éves kislányomon tudnám ezt elképzelni. Nekem kicsit sem tetszik,alapból a Sugarbird ruhák irreálisan drágák, nem bírják sokáig, nálam 2-3 mosás után kifakulnak és jön szét a varrásuk. Hasonló rossz minősége van,mint a Magentának. Nekem jelenleg jobban bejött Balenciaga, bár az lényegesen drágább, viszont ízléses,jó minőségű és árérték arányban jobb.
2016. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!