Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináltok azokkal a...

Mit csináltok azokkal a ruhákkal amiket már nem hordtok? És amik már divatjamúltak is? Van vagy 500 db nem akarom kidobni de ingyen odaadni sem

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 00:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Reálisan nézd meg, hogy van-e esélyed eladni.


ami eladható, az egyszerre:

-nem szakadt

-nem kopott

-nem pecsétes

-nincs kinyúlva

-nem gagyi minőség


Retró mindig van, de vackot nem vesznek az emberek. Ha valóbban márkás, jó minőségű cuccok, akkor tedd fel őket a netre, hátha megveszik. Ha viszont nem eladható, akkor max adományba adhatod pl. ruhagyűjtésbe .

2014. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Jó minőségüek de nem márkásak és ugye válltméses cuccok már nem eladhatóak
2014. szept. 30. 00:46
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de az ilyen cuccok senkinek sem kellenek! Én kifogytam egy csomó alig hordott, divatos ruhámból, beadtam egy turiba bizományba, de nem kelt el egy sem. Kidobni én sem akartam, így végül egy ismerősömnek adtam, aki elvitte egy gyülekezetbe, ott sok a rászorult, akik örültek neki.
2014. szept. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság: ne vásárolj feleslegesen sok ruhát. 500 ruha egy boltban is elég szép készlet.

Kicsi az esély, hogy valaki megveszi tőled.

2014. szept. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
mindent elajandekozunk. ismerosi korben vannak raszorulok, ami nekik kell azt hasznaljak ami nem az kuka. Leginkabb a gyerekruhaknak orulnek, mert a lanyom utan rengeteg jo minosegu ruha/cipo megmarad, mivel nagyon gyorsan no.
2014. szept. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Inkább arra várnk tippekt hol hgy tárolntok hogy ne lyen molyos stb.azt értem hogy nem lehet eladni de mivel nekem szép emlékek társul ak hozz nem tudnám bedobni egy gyűjtőbe tudva hogy géprongy lesz. Most már rengeteg összegyűlt de a fiatalabb éveim idézik. Eddig be volt dobozolva de sajna belement valami bogár v. Moly. Kb 4 éve nem nyúltam hozzá. Párat tényleg ki kellett dobnom.

Érdekelne tényleg ki mit csinál a ruháival.

Bizományiba én is voltam de kb 10 et vettek be csak azt is minimál áron.

2014. szept. 30. 08:27
 7/26 anonim ***** válasza:
Én odaadtam rokon lányoknak, amit tudtam azt újrahasznosítottam (pl. régi farmergatyából csináltam a gyereknek dzsekit) ami meg olyan volt, hogy tuti nem fogom már hordani, és tutira senki rokonnak nem kéne azt bedobtam a máltais gyűjtőbe.
2014. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy nem akarod kidobni őket, én mégis ezt javaslom. A legkedvesebb darabokat tartsd meg emlékbe, ezeket a doboz helyett talán célszerű lenne valami lezárható zacskóban tárolnod vagy egyszerűen a ruhásszekrény felső polcán. Ha nagy helyed van tárolni a ruhákat, akkor az összeset megtarthatod.
2014. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nagy helyem van de mégis bebogarasodtqk mert ha nem nyúlok hozzájuk . Az a baj nem forgathatom fel a hazat havonta. A másik meg most még igen nagy helyem van de lakasba szertnek költözni majd ha elkel a ház, és akkor tényleg nem tudom mi legyen velük
2014. szept. 30. 09:36
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Dobd ki, már többen írták...


Egyébként hasznosítsd fel, varrj belőlük mást. Nem tudom milyen ruhák, de csinálj belőle takarót, ha annyira kedvesek neked.

A páromnak most fogok varrni az egyetemi pólóiból, mert végtelen van belőlük, nem hordja őket, csak a helyet foglalják. Megkért, hogy varrjak belőle neki takarót.


Szerintem ez a te ruháidból is működőképes lehet.

2014. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!