Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok olyan weboldalt...

Tudnátok olyan weboldalt mondani, ami homokóra (teltebb) nőknek ad divattippet?

Figyelt kérdés

Fiatalos, de elegánsabb vonalú divattanácsokra lenne szükségem. "munkahelyi divat".

Nem vagyok kövér, de nagy a mellem és széles a csípőm, így elég nehéz ruhát találni. Ami mellben jó, derékban nagy, ami passzol, az meg kvás... stb.

köszi a válaszokat!


2014. okt. 1. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Pacsi, én is ezzel szívok.


A lényeg, hogy ne legyen mély dekoltázs és vegyél fel övet, ami hangsúlyozza a dereket (ha rövid a törzsed, akkor a derekadat).


[link]

[link]

[link]

2014. okt. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Átlapolós vagy mell alatt/derékban megkötős felsők.


Sajnos pont a blúz és a blézer a legproblémásabb...

Blúzból nekem az jött be ami bebújós és kicsit sztreccses, így nincsenek melltájon lepattanni készülő gombok. De sok nőn látok olyat, hogy pólóra veszik a derékban passzos blúzt és felül nem gombolják be. Nem túl elegáns de van olyan munkahely ahová elmegy.


Sose vegyél fel nyakig zárt felsőt, legyen egy kis kivágása. A (lelógó) sálak, kendők szintén nem előnyösek.

2014. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!