Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Mi a mai legmenőbb...

Csajok! Mi a mai legmenőbb férfi divat? Ami manapság bejön nektek?

Figyelt kérdés
itt arra gondoltam küldhetnétek linkeket, képeket ami elnyerte a tetszéseteket, vagy le is írhatjátok :) ..bulikba mit tanácsoltok ? és hétköznapokra ? (20év körüli srác vagyok :D) köszi

2014. okt. 2. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem bejön a farmer, póló vagy kockás ing, tornacipő kombó. Szóval az ilyen laza stílus.
2014. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LoveThis válasza:
32%
Classy, legyen icipicit páwás de ne tulsagosan. Ami engem igazan vonz az a pilota napszemuveg*-* 15/l
2014. okt. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom az 1-eshez: farmer, póló, ing, laza stílus :D Semmi extra nem kell.
2014. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Egy férfin nagyon szexi tud lenni az ánuszfehérítés, meg az, hogyha egy pávatollat tűz a vаlаgába és úgy mászkál a plázában körbe-körbe.
2014. okt. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ezért látok annyi napszemcsist még borús időben is :)
2014. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ami nekem tetszik: bőrdzseki, bőrkabát, farmerdzseki, farmernadrág (a sima meg az enyhén szűkített szárú is tetszik, de az extracuppanós nem), nyáron térdig vagy térd fölé érő gatyák, ingek, pólók, trikók (NEM V nyakú "dekoltázsvillantó").

Cipőben lehet deszkás cipő, tornacsuka, sima egyszerű félelegáns cipők, bakancsok, western és motoros csizmák, nyáron szandál vagy valamilyen papucs. Ami nem tetszik, az a tangapapucs meg a hosszú orrú cigánycipők, vagy nem tudom, hogy mondjam :D

Szóval a laza és a vagány stílus jön be.

Színekben szinte mind bejön, kivéve a rikító neonok és arany/ezüst féle förtelmek. (Szóval amiket lány létemre sem vennék soha magamra)

De tetszik az elegáns öltözködés is, az egyenruháktól meg az öltönyöktől kész vagyok :D

2014. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, meg nem a "divat" szó alá sorolnám, de tetszik, a rocker, a metálos és a goth öltözködés is egy pasin :3

Előző voltam.

2014. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es válaszolónál a pont részemről. Kiegészítő véleményem: 1. lazaság a nyerő: nem jó, ha az erőlködés látszik egy pasin. Természetesség, visszafogott, nem túl feltűnősködő. 2. színek: Amit ne: rózsaszín, rikító és neon színek. Ezenkívül fontos a harmónia is a színek között. 3. ékszerek: szerintem nem férfiasak az arany, ezüstláncok, csillogó fülbevalók. Ami viszont a gyengém az a csuklószorító, vagy vastagabb bőr csuklópánt. Nem tudom megmagyarázni, valahogy kiemeli a kezet, ami engem beindít. (ujjatlan kesztyű ugyanez ;D) Farmer + póló örök klasszikus, tornacipő vagy lekerekített orrú sportcipő mindig jó választás, mivel a sportosság is vonzó tulajdonság. 4. fazon: V nyakkivágást ne... nagyon trapéz vagy túl szűk nadrágot se. Arany középút.

Buliba ing, farmer jó választás. Egyenruha és öltöny is szívmelengető látvány tud lenni, bár itt is fontos, hogy az illetőre legyen szabva, tehát a mérete is passzoljon és a színe is stb. 21 l

2014. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kockás ing, bő ujjatlan , de igazából szerintem az néz ki a legjobban ha egy fiú/férfi ingbe van. Meg mikor bő pulcsiba ( az "aranyos" féle és nem a swagyolo , de ezt valószínűleg csak én értem lel)és bő pólóba van valaki.
2014. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki értelmesen válaszolt :D a barna és az ien sötétes (kék, fekete) nadrágokról véleményetek ? :)
2014. okt. 4. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!