Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerezzek kurvva...

Honnan szerezzek kurvva jelmezt, öltözéket?

Figyelt kérdés

Céges hallowen buli lesz. A férjemmel kamionosok és kurvváknak öltöznénk be. De honnan vegyek kurvva jelmezt? Vagy mit vegyek fel?

Valami ötlet? Amugy tökéletes alakom van. 168 cm és 48 kg.

26/N


2014. okt. 3. 14:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Direkt írtam két v-vel, mert másként nem engedte kiirni a kérdést.
2014. okt. 3. 14:13
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Hogy jön ide hogy tökéletes alakod van?

Mindegy... hát, vörös rúzzsal kend be az ajkaidat, húzzál valami feszülős rövid farmernadrágot, és felsőnek egy kockás inget amit úgy hordasz mint a csaj ezen a képen.


[link]


sok sikert

2014. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csabika1971 ***** válasza:
Nézd meg jelmez boltban a qurva öltözéket. De ne hidd, hogy a qrvák oda mennek. Mert ehhez bármilyen szexuálisan provokatív öltözet megteszi.
2014. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy jön ide,hogy azért mégis más egy duci lánynak kurvvának öltözni és ruhát ajánlani,mintegy vékony lánynak!
2014. okt. 3. 14:34
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
a kurvva az kurvva.. tökmindegy duci-e vagy nem...
2014. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
ahelyett hogy megköszönnéd, még belém kötsz : DD a kurrva stílus már megvan , eszed meg legyen ne hülyeséget mondj, amúgy is, kurvva jelmez.. uramisten... eszed semmi
2014. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

keress valami olcsó turkálót, azok gyakran tele vannak ízléstelen, ku.rvás cuccokkal és így még sok pénzt se kell kiadnod olyan ruhadarabért, amit utána nem fogsz hordani (gyanítom). szerintem miniszoknya, esetleg p.icsanadrág, hozzá combfix, neccharisnya, felülre valami csúnya strasszos/leopárdmintás/átlátszó/rikító stb szűk és rövid felső, az elmaradhatatlan karikafülbevaló, ócska bizsuk, vörös rúzs, túlzásba vitt pirosító és szempillaspirál, esetleg műszempilla. de az egészet a cipő koronázza meg igazából, legjobb egy hegyesorrú, tűsarkú csizma, valami jó kihívó, turiban azt is találsz, egy használatra belefér.


amúgy én is voltam már ilyen buliban és nagyon jó volt.

2014. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó!

valami ilyesmire gondoltam én is!! :)))

2014. okt. 3. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
kurvva hulye vagy, ha a prostitualt szot nem ismered :D
2014. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előzőek jól mondják:D

Ha nagyon hatásos akarsz lánni, kell egy tábla, vagy egy nagy cédula 1óra/8000

2014. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!