Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike air max vagy air force...

Nike air max vagy air force télen használható?

Figyelt kérdés
Egyhuzamban kb. 20 percet szoktam gyalogolni reggel és délután. Air maxben vagy air forceban megfagyna a lábam? Persze nem térdig érő hóban mászkálnék benne. Válaszokat előre is köszönöm:)
2014. okt. 3. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, megfagyna. Egyik sem téli cipő.
2014. okt. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
annyi jó téli cipőt lehet kapni, miért kell még akkor is az air maxet erőltetni? nem télre való, de ha téged nem zavar, hogy megfagysz, akkor ne fogd vissza magad.
2014. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem, csak nem szeretnék fölöslegesen kidobni 10000 Ft-ot egy téli cipőre, ha ezekben is kényelmesen meglennék. Köszönöm a válaszokat:)
2014. okt. 4. 14:57
 4/10 anonim válasza:
az air force az simán jó télen is szerintem viszont az air max-ek közül csak a premiumokat ajánlom. :)
2014. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg bírnám egy Air Forceszal? Ezt én is nehezen hiszem el sajnos:DD Túl szépnek tűnik ez így. Személyes tapasztalatod van róla?:D
2014. okt. 5. 00:39
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem simán. nekem vastagabb sportcipőben nem szokott fázni a lábam.
2014. okt. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is valamikor egy kis gagyi deichmannos victoryban siman kibirtam. Csak ha egy kicsit kemenyebb lesz a tél akkor már lehet h huzosabb. Nem ázik át? Engem főleg ez zavar, hogy reggel bemegyek suliba, átázik és abban kell legyenek délután 3-ig.
2014. okt. 5. 08:44
 8/10 szaszaa11 válasza:
10ezer? 3 ezer fölött még életemben nem vettem cipőt...
2014. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 gondolom, akkor egy szezon után dobhatod is a kukába. megkérdezhetem egyébként, hogy csinálod? még a kínaiban sincs ilyen olcsón cipő, pláne nem téli/őszi.
2014. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én múltkor 3800-ért vettem csizmát a kínaiban, kettőt is és 3 éve hordom őket, most kezdenek szétmenni.
2014. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!