Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 173 cm körüli lányok, nők! Ti...

173 cm körüli lányok, nők! Ti maximum hány centis magassarkút vesztek fel? Illetve milyen gyakorisággal? (alkalmi, mindennapi, stb)

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 10 körülieket hordok, mert a kicsi sarkakon nem járok olyan jól, és csak alkalmanként, mert iskolában nem nagyon szokás a mindennapi viselése.

16/L

2014. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én 168 vagyok és ősz végén, télen, tavasz elején mindig magassarkú csizmákat hordok, imádom őket

mondjuk az csak 5 cm körül van, így kényelmes is

a csizmát leszámítva hétköznapra nem hordok magassarkút

alkalomra meg 5-10 cm, magasabban már nem is tudnék rendesen járni :D

2014. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amilyen jól esik, amilyenhez kedvem van, akár 13-14 centiset is. Hétköznapra nem szoktam, mert jobb szeretem a kényelmes cipőket, de hétvégén, buliba, esküvőre, akárhová felveszem-.
2014. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont 173 centi vagyok és nem hordok magassarkút, se hétköznap, se alkalomra. Egyrészt azért, mert nem a stílusom és nem tetszik, másrészt, mert a barátom velem egymagas és nem akarok magasabb lenni nála. De inkább az első a mérvadó, mert korábban sem hordtam.
2014. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 180 cm vagyok.. és minden probléma nélkül veszek fel akár 15 cm-es magassarkút. Mindegy, hogy ki mit mond, lényeg, hogy te érezd jól magad :)
2014. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 175 cm vagyok és max 5 cm-eset húzok de azt is nagyon ritkán inkább a sportcipőket szeretem....
2014. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!