Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ing, fekete farmer és sportcip...

Ing, fekete farmer és sportcipő a színházba?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy jövőhét végén megyünk színházba és öltöny híján, kénytelen vagyok egy hosszú ujjú inget, egy fekete farmert és egy fekete utcai cipőt felvenni. A kérdésem az lenne, hogy nagyon gáz az utcai cipő és próbáljak meg szerezni valahonnan egy öltöny cipőt vagy még belefér?
2014. okt. 5. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos kölcsönkérnék egy cipőt és nadrágot. Farmerben, sportcipőben n e m megyünk színházba.
2014. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik színházba mész. A Nemzetibe és a hasonló színházakba nem illik ilyen ruhában menni. Szerintem szerezz be egy öltönyt és normális cipőt.
2014. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne! fekete farmer hatareset, de sportcipot ne. hany eves vagy? nem hiszem, hogy nincs egy elegans cipod. ha nincs, akkor vegyek, hosszutavu befektetes, az embernek annyiszor kell elegansan megjelennie (ballgas, erettsegi, evnyito/zaro, eskuvo, temetes, szalagavato..)
2014. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*vegyeL
2014. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha az a cipő ilyen futócipő szerű, akkor ne

de ha egy sima utcai fekete, akkor szerintem nem gáz, annyira nem feltűnő

de inkább kérdezd meg a többieket, hogy ők mibe mennek, mert ha mindenki öltönyben lesz, eléggé kilógnál a sorból és úgy már kicsit lehet ciki lenne

2014. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 supra01 ***** válasza:

Ha be tudsz szerezni (kérni vagy venni) akkor tedd meg, cipő és nadrág tekintetében.

Ha nem, mert nem tudsz se kérni, se venni, akkor meg szépen pucold ki a cipőd, mosd ki a nadrágot, és bátran menj el benne, és ne foglalkozz vele, ki mit mond!

2014. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát elég béna. Ha a farmer nem valami koptatott, szakadt, ezer éves elnyűtt darab, még legyen (mondjuk színház és előadás függő, de feltételezzük, hogy ha olyan helyen lenne jelenésed, nem kérdezgetnél ilyesmit :D). De a cipő az nagyon gáz. Egy alkalmi cipőt tényleg jó lenne beszerezned, ha nagyon muszáj, kölcsönbe, de ha már nem nő rohamos léptékben a lábad egy saját sem lenne elvetendő ötlet.

Plusz könnyen lehet hideg is, egy zakó sem ártana.

2014. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó nagy proli vagy, ha így mész te szerencsétlen.
2014. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!