Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép vagyok? Jó...

Szerintetek szép vagyok? Jó model vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



#szép #model #jó model
2014. okt. 5. 22:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem leszel modell! Helyes aranyos, van több tucat ilyen az utcán és a plázákban. Inkább tanulj, hogy ne segédmunkás legyen belőled. Dolgozni is akarni kéne ám, nem csak villogni a facebookon a többi kismajomnak.
2014. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Arra azért kiváncsi lennék, hogy a fikázók, vagy fiúk esetén a barátnőjük hogy néz ki. Arctalanul könnyű fikázni. Ez a csaj nagyon szép - nektek meg savanyú a szőlő. Szerintem.
2014. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen, jó modellalkat vagy, lehet jövőd a szakmában. A szemöldököd viszont...
2014. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

nagyon nem vagy szép még átlagos sem az alatt inkább..

a szemöldököd borzalmas a melltartó vagy 3 számmal nagyobb rád az nagyon gáz és az orrod is meg a szemed is elég gáz a szád is amorf.Próbálkozz de sminkkel se leszel jó csaj.

2014. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Értem, eddig anyukádról beszéltél - és akkor most mi a helyzet a kérdezővel te nyomorék?
2014. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Baromira nem jó csaj ez, tényleg átlag alatti. Feje olyan nyomis, teste elöl deszka hátul léc. Nem vinném el még pár feles után sem, gyatra kategória.
2014. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem védem tovább, mert végül is ízlések és pofonok, de: honnan tudod, hogy a feneke, lába milyen? Vagy neked csak a mellükig fontosak a csajok?

Mondjuk a viselkedése már modellhez méltó - nem tudja, hogy ha valaki ír neki arra illik válaszolni - gondolom azt gyakorolja, hogy ha híres modell lesz, hogy fogja elkerülni a pórnépet. :))

2014. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Modellnek szerintem jo vagy, az arcod is olyan modelles, es ahogy latom, az alkatod is megvan hozza. Viszont a szemoldokoddel tenyleg kezdj valamit, nagyon csunya.
2014. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Brrr kiraz a hideg a latvanyodtol!!! Szedj fel par kilot es napozz ! Olyan feher vagy mint egy hulla ... Semmi melled csont es bor vagy ... Sztem nem vagy jo modellnek
2014. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!