Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a zöld ruha illik esküvőre?...

Ez a zöld ruha illik esküvőre? (link)

Figyelt kérdés

Mango-ban vásároltam, 21 éves lány vagyok.

Novemberben lesz az esküvő így már hűvösebb lesz. Elég fázós is vagyok. Szerintetek jó ez a ruha? Milyen cipőt, csizmát tudnék hozzá felvenni?

[link]



2014. okt. 9. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már csizmában és szövetkabátban járok. Ilyen ruhát szerintem még nyárra sem vettem fel. A templomban meg tuti megfagynék benne, ha a fűtött teremben, vacsinál nem is. Nem is hiszem, hogy annyira illik ilyen alkalomra. Túl egyszerű, rövid is, olyan "nyári séta a városban, aztán spuri vissza a szállodába"-feelingje van.
2014. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem max. annyi baja van, hogy rövid és az anyaga is vékony. Harisnya mindenképpen kell és valami blézer vagy boleró mert tényleg hideg lesz. Amúgy nekem nagyon tetszik, szerintem nagyon szép ruha. Egyszerű, de nekem ez tetszik benne, szerintem ez egyáltalán nem "túl kevés" egy esküvőre. Én inkább cipővel tudom elképzelni, fekete vagy barnás, natúr színekben gondolkodnék.
2014. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ahhot képest elég nyárias..... na de fekete zakó, és fekete vagy arany lakkcipővel kell felvenni, csak is fekete, és arany kiegészítők!
2014. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a ruha nagyon nyári. Ehhez nem illik egy csizma.
2014. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy nyári esküvőre tökéletes lenne. Télen praktikum szempontjából egyáltalán nem működik.

Szerintem keress egy másik ruhát. Mondjuk egy kötött darabot, azok csizmával és vastag harisnyával is jól mutatnak.

Vagy vegyél fel fekete alsó résszel egy színes blúzt.

2014. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!