Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen sportcipőt ajánlanátok?...

Milyen sportcipőt ajánlanátok? Tisza vagy New Balance a megbízhatóbb, strapabíróbb márka?

Figyelt kérdés

Nagyjából hét éve vettem egy Tisza cipőt, teljesen meg voltam vele elégedve, a mai napig megvan és hordom, a talpa nem kopott, az anyag nem jött szét, nem lyukadt ki, semmi. Nyilván látszik, hogy már több éves darabról van szó, de alapjában nincs vele probléma.


Arra gondoltam, vennék egy újabbat, de félek, hogy ezalatt a hét év alatt annyit változott a márka, hogy már nem egy ilyen minőségű cipőt kapnék magasabb áron.


A Converse-zel is így jártam, még régen vettem egy tornacipőt, hat évig hordtam, amikor már teljesen szétjött, vettem egy újat, két hét után kezdett tönkremenni.


Ettől tartok a Tiszánál.


Hasonló fazonú cipőt keresnék, ezért a New Balance-ek között nézelődtem, bár túl felkapottnak tartom. Van oka a hype-nak? Mennyire bírná egy ilyen cipő?


Nem sportolásra kéne, mindennapos szaladgálásra, utazásra, városnézésre, kirándulásra.



Valamint tudtok esetleg még mondani olyan cipőmárkát, ami bevált és hasonló fazonokat is gyárt, mint a fentebb említett két márka?

Tehát nem egy Adidas Superstar bumszliságra vagy Nike AirMax-re vágynék.



2014. okt. 9. 17:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint nem a márka strapabíró, hanem a termékek, amiket gyártanak... :) Ja, és ami még lényeges lehet, lány vagyok.
2014. okt. 9. 17:18
 2/2 anonim válasza:
hát én inkább a tiszát javaslom. most jött ki a martfű, ami abszolut nekem egy new balance formáját idézi. :D én speciel city-t hordok és imádom. semmiért sem adnám oda.
2014. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!