Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, punkok stb . Ti...

Rockerek, punkok stb . Ti hány évesen kezdtetek el a saját stílusotok szerint öltözködni?

Figyelt kérdés
Csak érdekel hogy másoknál ez mikor alakult ki :-)

2014. okt. 10. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11-2 :)
2014. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 14-16 éves koromban rohangásztam olyan ruhákban.
2014. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11 körül már eléggé rockercsaj voltam. És azóta is az vagyok, csak már inkább nőies rocker, mivel 30 vagyok.
2014. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen, amikor gimibe mentem, ugyanis addig nem választhattam meg, milyen ruhát szeretnék hordani. Anyukám felpróbáltatta velem és ha jó volt rám, megvette és azt kellett hordanom, nem lehetett ebbe beleszólásom. Még farmerom sem lehetett mert anyukám szerint az kényelmetlen.

Aztán amikor 14 lettem, születésnapomkor elmagyaráztam hogy már igazán elég nagy vagyok ahhoz, hogy magam döntsek arról, hogy szeretnék kinézni. És mivel farmerben és sötét ruhákban szeretnék járni, menjünk és vegyünk nekem ilyeneket. És anyukám felfogta mert normálisan megindokoltam.

Később már rendesen tetszett neki a kinézetem, mindig megnézi az új ruháimat és legutóbb, amikor tanácsot kértem tőle hogy szerinte milyen legyen a hajamban a színes rész, azt mondta hogy zöld mert az még nem volt :D


24/L

2014. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
12 évesen kezdtem el hasonlóan kinézni mint ahogy most:D persze azóta sok változáson mentem át mindenféle szempontból c: amúgy 16/f :D
2014. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

13 eves koromban.

15/L :)

2014. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
13
2014. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kb.12-13 évesen,pontosan nem emlékszem :D

15/F

2014. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
tavaly töltöttem a 15 öt.kezdtem a Children Of Bodom-Hatebreederes pulcsival.most töltöttem be a 16 ot.alig van világos ruhám :D de úgy mentem szakközépbe hogy szürke farmer,kék pulcsi..mostanra fekete a gatyámtól a zoknimig minden :D
2014. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amióta az eszemet tudom olyan ruhát vettünk ami nekem tetszett, szóval nem tudom megmondani, na de most se járok feltétlenül rocker ruhákba, jobban szeretem a lógós gatyát, aminek akár nagy ülepe is lehet, nem zavar, emellé pl kapucnis felső. Szóval nem rohangálok én fekete nadrágba meg bőrdzsekibe minden nap. 18/F
2014. okt. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!