Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jobb lesz a pulcsim hossza,...

Jobb lesz a pulcsim hossza, ha fogyok egy kicsit?

Figyelt kérdés

Van egy pulcsim, ami jó rám, de kicsit rövid hátul, ha leülök akkor mégha nem is látszik ki a derekam, épphogy nem. Az egyel nagyobb méret meg már nagy lett volna.


Most kicsit meghíztam az utóbbi egy évben, most kezdtem el újra sportolni. Vajon ha fogyok legalább 5 kilót, akkor a pulcsinak is jobb lesz az esése? Hátul nem lesz ilyen rövid? Gondolok itt arra, hogy mivel kisebb lesz a testem, akkor lehet jobban rámesik.



2014. okt. 11. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hosszabb nem lesz, csak bővebb.
2014. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt nézem, hogy ha valakinek nagyok a mellei, akkor azok nagyobb felületet foglalnak el a pólóból és így fenntartja, rövidebb, de a fogyás következtében kisebbek lesznek és így a póló is "hosszabb" lesz. Hátul ugye, nem nagyon van ilyen rész és 5 kiló sem túl nagy különbség, szerintem nem valószínű, de ettől függetlenül lehet, hogy jobb lesz.
2014. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!