Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennétek 18 ezer forintért...

Vennétek 18 ezer forintért egy hamisítvány cipőt, vagy 32-ért egy eredetit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Vennek a tescoban 6ezerert egy noname cipot, azok jo minoseguek es az aruk is jo. Kb. 3 honapjva vettem ott egy futocipot, abba jarok mindennap futni, meg utcara is felveszem es meg semmi baja nincsen.
2014. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vennék egy eredeti nem márkásat, ami jó minőségű, mert olyan ezeknél olcsóbban is van.
2014. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó minőségű bőr lábbelit veszek (amit már 10-ért is lehet kapni), és az évekig jó lesz, a márka sosem érdekelt...
2014. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
eredetit.. hamisat nem vennék soha.
2014. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eredetit! Én sosem vennék kamu cuccot. Ha nincs elég pénzed, más márkából is lehet szép eredetit venni!
2014. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem..vennék egy nem márkás jó cipőt olcsóbban.
2014. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 ezerért én már eredeti cipőt szeretnék venni, nem pedig kamut. nem csak azért, mert kellemetlenül érezném magam egy hamisítványban, hanem mert a minőség fontos, főleg egy cipőnél, és nem hiszem, hogy egy hamisítvány annyira jó lenne.
2014. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!