Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik bakancsot válasszam?

Melyik bakancsot válasszam?

Figyelt kérdés

Ez a szín és fazon tetszik de csak egyet veszek természetesen.


Deichmannban néztem őket.


Landrover bakancs:

[link]

8990 Ft


Kappa bakancs:

[link]

13990 Ft-ról 9990 Ft-ra leárazva.


Viszont mindkettő műbőr szintetikus anyagokkal kívül belül. Arra gondoltam hogy a kínaiban is vehetnék akkor már kb. 5000 Ft-ért nagyon hasonlót.


Szerintetek?



2014. okt. 12. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nekem az első van meg. 2011 telén kaptam szüleimtől. Nagyon jó meleg, és jó pont hogy fel- és lehajtva is lehet hordani. Nem ázik be. De ha sáros lesz, vagyis latyakos akkor az le kell törölni minél hamarabb, mert foltos marad. Illetve nekem 2 telet bírt, a harmadikra már lekopott róla egy két helyen a legfelső anyagréteg. Talán lehet én is lerúgtam. De kényelmes is. Szóval az elsőre szavazok, és sokkal szebb is nekem. A kínaiban is van ilyen, de nem hiszem hogy olyan sokat bírnak mint ez. Mert én nagyon sokat hordtam ezt a cipőt.
2014. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az első tetszik jobban, de persze szerintem azt válaszd, amelyik neked jobbnak tűnik.


A kínaiban amúgy nincs rá 6 hónap garancia (hivatalosan persze van szavatosság, dehát... na. :D), a Deichmannban viszont tényleg szó nélkül javítják/cserélik ezen időn belül, ha gond van vele.

2014. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én kínaiban is és deichmannban is vettem cipőt. a deichmannos beázott, és levált a talpa, egy telet nem bírt ki. a kínais bakancsomnak [ugyanaz a fazon, mint a deichmannos] ez lesz a 3. éve, ugyanolyan állapotban van és meleg, nem ázik be, szóval jó vételnek gondolom.

nem azt mondom, hogy mindegyik kínais jó minőségű, de nekem nagy szerencsém volt vele, deichmannban meg túl sokat csalódtam már, nem vennék ott cipőt már.


amúgy nekem a második jobban tetszik, kivéve a márkajelzés, nem tudom, a kappának annyira béna, egyáltalán nem tetszik. :D de a fazonja jobb annak szerintem.


mindenesetre én tényleg azt tanácsolom, hogy érdemes megnézni kínaiban.

2014. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a első nagyon jól néz ki.:)
2014. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, talán a második, de az első is jó.
2014. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem CC-ben vegyél ott szebbek vannak és igazi bőrből. És ahhoz képest egész olcsók.
2014. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem egyik sem tetszik.
2014. okt. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!