Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Hogyan oltozkodjek,...

Lanyok! Hogyan oltozkodjek, hogy magasabbnak es vekonyabbnak tunjek?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok, kb 160cm es 43-45 kg. Mi az amitol vekonyabbnak,illetve magasabbnak tunok? Milyen fazonu ruhak? Magassarkum van,de suliba nem szeretnem hordani. Szoval ez kizart. 13/L

2014. okt. 12. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Magas derekú nadrág,betűrve egy vékony inggel.Egyébkét szerintem egyátalán nem lehetsz ducibb,sőt,inkább vékony vagy.A magasságoddal sincs baj,elég sok felnőtt nő kisebb ennél.
2014. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia! Ha a 160 cm magassághoz 43-45 kg vagy, akkor miért akarsz még vékonyabbnak tűnni? Szerintem így is nagyon vékony kis csajszi lehetsz! :)
2014. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13 évesen ne ez legyen a legnagyobb problémád ..
2014. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3. valaszolo! Gond, hogy jol szeretnem erezni magam? Szerintem ez az en dolgom:)

1. es 2. valaszolo! Koszonom:) azert annyira nem vagyok vekony..:)

2014. okt. 12. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
A magas derekú nadrág, a sötét színű nadrágok segíthetnek ezen, vagy az egyenes szabású kardigán.
2014. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia.! :)) Mai lányok pont ezen rágodnak :))

mindneképpen szük farmert hordj..a lehető elgszükebbet és valami olyan pólót aminél a mell alatt ott van egy öv vagy a mell része alatt bővülni kezd :) ez a felső hátul legyenhosszabb de ne túl sokkal kb a fenekedig érjen elöl pedig legyne normális hoszsúságú :)

by:Styles :)

2014. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonoooom!:D aranyosak vagytok:)
2014. okt. 13. 19:14
 8/8 anonim válasza:
Szia szerintem nem lehetsz annyira duci az én 160cm-mel és a 60 kilómmal :) Ne rágd magad ezen :) L/12
2015. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!