Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehetne ilyen pólót kapni?

Hol lehetne ilyen pólót kapni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem idevaló a kérdés, de jobban nem találtam, erről nem is szeretnék vitát nyitni. Van egy pólóm, de már elég ramaty állapotban van, és szeretnék belőle egy újat vásárolni. Akitől kaptam, sajnos nem emlékszik, hol vette, már 10-15 évvel ezelőtt volt. Már ezer helyen néztem a neten, ezer címszó alatt, de semmi.

Metallica-s póló, fekete, piros betűkkel, az elején egy nagy vicsorgó démon (?) van, három téglalappal egymás mellett. A hátoldalán három bandatag van, szintén egy piros betűs Metallica felirattal. Esetleg valaki nem tudja, merre lehet ilyet beszerezni/rendelni?



2014. okt. 16. 23:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem sok látszódik, de ilyen a hátulja: [link] remélem, meg tudjátok nyitni a képet!
2014. okt. 16. 23:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem a Damage inc-s

[link]

2014. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ha 3 bandatagos, akkor lehet, hogy ez:

[link]

A pici kép alapján amúgy is úgy tűnik, hogy későbbi, de nem sok minden látszik belőle.

Fényképezd le a polót.

2014. okt. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de sajnos egyik sem. ): most sajnos mosásban van, addig is csak egy képről kivágott fél képet tudok montatni. [link]
2014. okt. 17. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
ebből semmit nem látni
2014. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez lenne az: [link]
2014. okt. 23. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég érdekes, sosem láttam még ilyent.

A farkas miatt én a Black album korszakra gondolok, de a Master is szóba jöhet a temető miatt.

Viszont miért csak 3-an vannak a hátulján?

Ki hiányzik róla?

Amikor a st Anger megjelent akkor voltak 3-an, de akkor meg nem így nézett ki a Metallica felirat.

Megkérdeztem pár helyen, ha érkezik válasz szólok.

2014. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Amúgy a póló hátulja már eléggé kopott, így lehet, hogy csak összemosódott a minta, de négyen vannak rajta. Tényleg nagyon ramaty állapotban van, azért is szeretnék vásárolni egy másikat. (:
2014. okt. 23. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!