Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kantáros nadrág gimiben?

Kantáros nadrág gimiben?

Figyelt kérdés
Szijasztok. 10-es gimis csaj vagyok és szeretek otthon kantáros nacit és kertészgatyát hordani. Ez mennyire gáz ha suliban is hordanám? Szeretem a hosszú kantáros nacit és a rövidet leggingszel. Fiúk ezt hogy látjátok?

2014. okt. 19. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy a fiúk mit gondolnak, mindenesetre én szoktam hosszú kantáros nacit hordani iskolába és a kutyát sem érdekli, szóval szerintem nyugodtan vedd fel, lényeg, hogy kényelmesen érezd magad. 19/L
2014. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kantáros nadrágos srác ***** válasza:
100%

Szia, tudom már idejét múlt ez a kérdés, de úgy gondoltam én is megválaszolom.


Szerintem az a lényeg, hogy legyen önbizalmad és viseld, amit szeretsz, illetve amiben jól érzed magad. :)


Én is így voltam vele, de anno féltem felvenni a suliba, most már bánom.

2021. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként közép suliba jártam akkor volt sokszor hogy én is a kantáros farmerembe mentem, nagyon szerettem mivel sötét kék farmer kedvencem plusz derekam nem szorította mind pl normál nadrág plusz öv, nekem ez rádásul egy szettbe van hozzá való dzseki, pl én úgy vettem fel hogy először a dzsekit utána a nadrágot dzsekire kívülre rá a kantárokat, egy részt szeretem mellkas zsebét rajta, nagyon sokan meg jegyezték jól áll, nekem így minden jó volt, néha volt hogy kantárok a dzseki alatt volt meg jegyezték hol a kantárom, legyen kívül stb.
2022. márc. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!