Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a tapasztalata a...

Zsofi1313 kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a Bonprix-es visszáru kezeléssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Bonprixtől rendeltem néhány ruhát, az egyik farmerből viszont nagyobbat küldtek, mint kértem. Ezért kitöltöttem a honlapjukon lévő visszáru nyomtatványt és a termékkel meg számlával együtt feladtam a számomra furcsa Budapest 1977 CST címre, még a múlt hét elején. Tegnap rájuk írtam, hogy mi újság, de azt mondták, hogy még semmi hír a csomagról, 30 nap az ügyintézés. Volt valakinek tapasztalata már Bonprix-es visszáruval? Tényleg visszafizetik majd a vételárat 30 napon belül, vagy ne is számítsak rá? Előre is köszönöm a választ!

2014. okt. 21. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szép is lenne, ha nem fizetnék vissza... kicsit nagy cég ahhoz :)

Én már kb 5 alkalommal küldtem vissza nekik árut, volt, hogy az ő hibájukból (mást küldtek), volt, hogy kicsi/nagy lett az, amit rendeltem. Ha az ő hibájukból kell visszaküldeni, akkor a visszaküldés postaköltségét is megtérítik neked (ehhez tudni kell igazolni a feladási díjat), valamint a csereárut újabb postaköltség felszámolása nélkül kiküldik. 2-3 hét az átfutási idő, úgyhogy türelem. De olyan nincs, hogy nem utalják vissza a pénzt.

2014. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kicsikrisz1 válasza:
Sziasztok! A Bonprixnél átutalással senki ne fizessen, én speciel pórul jártam, futok a pénzem után. Az e-mailezgetés és telefonálgatások után csak az ígérgetés megy, de a lóvémat azóta sem láttam. Visszaküldtem nekik az árut és kb. 1,5 hónapja várok a pénzemre...
2017. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Futárral valaki küldte már vissza a csomagot?
2020. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!