Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lány öltözhet elegánsabba...

Duci lány öltözhet elegánsabban vagy fura hatást kelt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretnék elegánsabban, kifinomultabban öltözni, de félek, hogy furán mutatna rajtam ez a stílus, mert túlsúlyos vagyok. Nem szörnyen dagadt, talán 5-10 kiló között van a felesleg (amin dolgozok, hogy eltűnjön)

Ilyesmikre gondoltam:

[link] polo

[link]

[link]

[link]

[link]


a nadrag maradna farmer:)

cipo: [link] ilyesmi



2014. okt. 22. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A kövérek csak zsákruhában járhatnak!
2014. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan öltözhetsz így, főleg ha neked tetszik.


Minden nő, nő! Akármilyen a testalkata, és igen is egy duci lány is öltözhet elegánsán, nőiesen és szexin.

2014. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy öltözhetsz így!
2014. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
#1 ! Nagyon remélem hogy ez szimplán csak egy cinikus megjegyzés,és nem egy rosszindulatú beszólás! Nyugodtan vedd fel! Attól hogy nem vagy piszka,még te is öltözhetsz csinosan! ;)
2014. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra akartam rávilágítani, hogy hülyeség ilyeneken töprengeni. Miért ne öltözhetne a kövér elegánsan? Egyébként ha rosszindulatú lett volna, akkor se tudnál semmit tenni.
2014. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek amiket linkeltél jó eséllyel nem fognak jól állni. Öltözhetsz elegánsan, de olyasmit válassz ami neked áll jól, nem egy ilyen gizda modellen.
2014. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
A kisugárzásod a lényeg. Azt vedd fel amiben magabiztosnak tűnsz, és szép a kisugárzásod. Egyébként persze!
2014. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!