Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nagyon taszító az ilyen...

Fiúk, nagyon taszító az ilyen farmer (egy egyébként jó alakú, csinos lányon)? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 23. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Taszítónak nem mondanám, de nem kifejezetten nőies a szabása. Ezt egy szép szexis magassarkúval tudom elképzelni.

De nekem inkább a testresimuló farmerok tetszenek.

2014. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Mindenféle farmernadrág taszító egy lányon, mivel az egy férfiaknak készült ruhadarab. A szoknya az igazán csinos és szép egy lányon. Esetleg még egy magas derekú szövetnadrág is jól tud kinézni mondjuk egy érettebb nőn. 23/f
2014. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Inkább az a cipő a taszító.
2014. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nadrággal semmi baj, csak tudni kell mivel felvenni és divatosan hordani! A csaj a kepen nagyon jól megoldotta az inggel ez a cipő nekem sem igazán tetszik de igen egy magassarkú már lehet.. Egy egyszerű fehér ing és eg yfarmer öltöztet én ezt az egyszerű stílust birom. Remélem segítettem!:))

14/L

2014. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Imádom a képen látható szettet. Boyfriend farmerek hódítanak. Nagyon szeretem őket. Nos talán a férfiak nem vannak úgy oda érte, mert elrejti a lábakat. De a második hozzászólóval nem értek egyet. Mert biztosan húzná a száját a szoknyás lányra aki + kilóval rendelkezik. Az meg bugyolálja magát két nadrágba is lehet nem? Végre eljött az az idő, amikor már egy férfinek még csak köze sincs hogy mit vesz fel egy nő.
2014. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2 hat akkor neked nem lehet egyszeru baratnot talalni, nem a 18. szazadban vagyunk mar. a mai lanyok 95%-a farmert hord altalaban, nagyon ritka az olyan, aki CSAK es kizarolag szoknyat visel. nem olyan kenyelmes es nem olyan praktikus, mint egy nadrag. elvarnad egy lanytol, hogy telen -10 fokban szoknyat es harisnyat vegyen, csak mert szerinted a nadrag 'nem noi ruhadarab'? es s sportolas, turazas?? vagy egy no ne is csinaljon ilyeneket?


amugy meg regen a ferfiak is szoknyat hordtak, akkor ennyi erovel a nadrag senkinek nem valo. ne rohogtess mar..

2014. okt. 23. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!