Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért bu*zizzák le a páwákat...

Miért bu*zizzák le a páwákat amikor épp azok szoktak melegek lenni akik egy csöppet nem adnak a külsejükre?

Figyelt kérdés
Én is páwa vagyok és eszméletlen dögös barátnőm van. Ismerek még egy csomó páwát és mind egytől egyig nagy nőcsábász. Ismerek 2 meleget is. Mind a kettő nagyon igénytelen, tiszta zsír a hajuk, nem fürdenek, büdösek, mackóban meg otthoni ruhákban járkálnk. És ti le melegezitek a páwákat amikor ők épp a melegek ellentétjei.

2014. okt. 24. 08:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Ellenvetéseim melegként azok hogy míg heterók közt úgy a melegek közt is vannak igénytelenek társaság és társadalmi réteg függő. Szóval én nagyon igényes srác vagyok és a meleg haverjaim is. Egyikse jelenne meg a fent felsorolt módon az utcán...
2014. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

2 meleg alapján nem állapíthatod meg, hogy mind büdösek, ráadásul sokan titkolják is, esetleg még barátnőjük is van, mégis homoszexuálisok.

Azért szólnak be, mert a páwáknak elég furcsa személyiségük szokott lenni, nagyon beképzeltek és arrogánsak, ez sokakat irritál. A páwák külseje meg nem igényes, hanem tucat, és sokan több időt töltenek el "szépítkezéssel", mint egy felnőtt nő.

Lehet, hogy szerinted dögös a barátnőd, én páwák mellett eddig szép lányt nem láttam (vagy ha igen, akkor szép vonásai voltak, de elcsúfította magát teljesen), szinte mind ugyanúgy néz ki: barna haj/ombre, természetesen agyonvasalva, béna/túl sok smink, narancssárga szolis bőr, 0 stílus és 0 egyéniség. (lehet van kivétel, de én még nem találkoztam vele)

2014. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

mi az, hogy páwa vagy, ez mit takar?:DD és erre büszke vagy?


amúgy ez nem ettől függ, szerintem a legtöbb meleg kifejezetten sokat foglalkozik magára és ad a külsejére. persze vannak igénytelenek is, de ők sem azért igénytelenek, mert melegek.

2014. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
*magáVAL
2014. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szoktam b**zizni senkit,nem erdekelnek,de én is a pawakat neznem melegnek.

Egy hetero ferfi miert hord feszülős,kivagott rózsaszín pólót,piros cipővel?

Miert van tele testekszerekkel?

Miert húz olyan csőnacit amiből kilóg a bokája?


A legtöbb "nőcsabasz" meg 15-18 eves,butabb lányokat szed össze.

Nem NŐket.

2014. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

hallod, mert te elhiszed magadról hogy minden felett állsz.. aztán közben meg 20 kiló vagy, elfúj a szél, a hajad magasabb cm-ben mint amennyi az IQ-d..:D

nagyba f.u.c.k police-t nyomod, közben ha ellopják az iphone-t kit hívsz? úgy van, a yardot.. meg amúgy kajak úgy néztek ki mint a rossz b.u.z.i.k.. pink ermeksz, pink izomtrikó, mikor akkora a kezetek mint egy 5 éves kislányé:D

2014. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor a b*zi-t nem úgy értik hogy a fiúkhoz vonzódsz, hanem hogy egy önimádó újgazdag pojáca vagy. :)
2014. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Újgazdag? Miért lennének azok? Mert ájfónjuk van? Havi törlesztőrészlettel, meg anyuci/apuci pénzéből! Pont mint a ruháik.

Az én meleg ismerőseim igényesek, szépen öltöznek!!

A páwák vagy mik önimádó kis tinifiúk, akik eljátszák a gazdag nagymenőt...

2014. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Jó, akkor az újgazdagot visszavonom. :D
2014. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez mar csak egy gyujto szo olyan mint a kvazi mindenre ezt hasznaljak a felkegyelmuek!

Szerintem szharjal rajuk...

2014. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!