Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen egy ilyen osszeallitas...

Milyen egy ilyen osszeallitas ilyenkor osszel? 21L

Figyelt kérdés

[link]

Egy sallal


2014. okt. 24. 12:00
 1/10 alexikee válasza:
Szerintem nagyon csinos,de még egy szőrme mellényt el tudnék hozzá képzelni:)
2014. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon alacsony a nadrág dereka, még köldökig sem ér, ami eléggé közönséges. Mindenképpen válassz kb. 2x magasabb derekút, ami legalább hasközépig feljön. Úgy már szerintem csinos leszel. 23/f
2014. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hideg. :) A sál mellé elkélne még egy kabát is. Amúgy leginkább csak szórakozóhelyre tudom elképzelni a felső anyaga és dekoltázsa miatt, valamint a cipő sem egy hétköznapi viselet szerintem.
2014. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megfagynék benne :D
2014. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát más cipővel jó lenne,ezzel nem
2014. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen csípőgatya nagyon igénytelen viselet, ezt te is tudod. Kint lenne belőle a derekad, és még meg is fáznál! Válassz inkább egy normális, magas derekú szövetnadrágot.
2014. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az osszes nadragom ilyen csiponadrag, szoval nem veszek magasitott dereku nadragot, mivel nem szeretem oket!
2014. okt. 24. 16:59
 8/10 anonim ***** válasza:
A csípőnadrág egyáltalán nem közönséges, ha az ember úgy öltözik hozzá, hogy ne legyen az. Nem ehhez kell haspólót venni, ennyi az egész. Ráadásul ennek a nadrágnak egyáltalán nem olyan brutálisan alacsony a dereka. Nekem nagyon tetszik, fölvenném. A blézert is, de a felsőt, meg a cipőt azt nem.
2014. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és egy kérdés: Ti talán állandóan köldökig érő, vagy annál magasabb nadrágot hordtok? Nem hiszem. Elég kényelmetlen lenne egy olyan farmer, amelyik az alsó bordádig ér...nekem még az is, ami köldökig.
2014. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fúúú hát én megfagynék benne o.O Egy kabát + másik cipővel elmenne.
2014. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!