Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány foktól érdemes téli...

Hány foktól érdemes téli kabátot hordani?

Figyelt kérdés
Napközben nincs olyan hideg de én 4 műszakban dolgozom és reggel-este bizony már nagyon fázom az őszi dzsekiben,arra gondoltam felférne már a téli kabát és a csizma de nem akarom hogy hülyének nézzenek.

2014. okt. 25. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
<12°C
2014. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Heló!


Ha reggel mész, este jössz, a kutyát nem izgatja. Meg amúgy s, azt vedd fel, ami neked jó. Én hetek óta vastag őszi dzsekibe megyek, mert bajorban reggel mocskos hideg vna, visoznt volt, amikor délutánra 20+ fok lett. Nem érdekelt, ki mit szól, fáztam, vastag dzseki, neked is ezt javaslom.

2014. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem fokhoz kene kotni... Hisz' valaki egesz telen nem hord telikabatot, mert nem fazos. Ha fazol, vedd fel a telit. Most ha valaki azt mondja, hogy ne vedd fel, mert nincs itt az ideje, akkor inkabb fazol? Es megfazol?
2014. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán felveszem a béleltet napközben is ha hideg van (kb 15 fok alatt), baromira nem érdekel ki mint gondol :). Persze van hogy az a vége hogy a kabátot a kocsiban hagyom.
2014. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 supra01 ***** válasza:
100%

Erre van egy aranyos "válaszom" :D


A pulóver az a ruhadarab - amit a gyerek akkor vesz fel amikor az anyukája fázik.

2014. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WheneverYouWant ***** válasza:
36%

Drága kenyér....

Mivel azt mondtad hogy már dolgozol... feltételezhetem hogy 18 elmúltál... No már most... Ha 18 évesen nem tudod eldönteni hogy fázol e vagy sem.. azon sajnos nem tud itt senki sem segíteni...

2014. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy van egy vastagabb őszi-tavaszi átmeneti kabátom, ami alá reggelente húzok egy vastagabb pulcsit és akkor nem fázok még 2-3 fokban sem. Napközben meg le lehet venni vagy a kabátot, vagy a pulcsit.

Viszont, ha este már 5-6 fokban indulsz el és tudod hogy hajnalban már fagy lesz akkor nyugodtan húzz télikabátot.

De amúgy meg neked kell tudnod, hogy mit bírsz, hisz nem az első teled ez.

2014. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kimegyek mindig az udvarra megnézni fázom e. Mostmár elkezdtem téli kabátot horani, eddig átmenetit hordtam.
2014. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már most téli kabátot hordok meg csizmát, nem érdekel mások véleménye. Nézzenek hülyének ha akarnak, de akkor is azt fogok felvenni ami nekem a legjobb.

20/L

2014. okt. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azt kell nézni hogy mások mit hordanak, akkor vegyél fel téli kabátot, ha már fázol az őszi dzsekiben. Csizmát pedig már ősszel is sokan hordanak.
2014. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!