Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan férfi nejlonha...

Hol lehet olyan férfi nejlonharisnyát kapni, ami a Sztárban sztárban volt a TV2 műsorában? Csatolva a link.

Figyelt kérdés

[link]


23L



2014. okt. 25. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy mezei barna harisnya, szerintem bármilyen ruhaboltban lehet kapni, ahol vannak harisnyák.
2014. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mezei mintás harisnya. És nem gondolnám, hogy van ebből kimondottan férfiaknak való, mondom ezt úgy hogy én is hordok nejlonharisnyát fiúként. :) Szerintem uniszex a harisnya, csak a fiúk közül kevesen hordják, pedig nem rossz dolog. :)
2014. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ird be a googleba, hogy ferfiharisnya es kidob egy rakas oldalt.
2014. okt. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 én is szeretek nylonharisnyát hordani hogy látszik az egész vagy fél lábamon, ez sokaknak extrém és bzis, de tetszik úgy a lábam és utcán is úgy járok évek óta. Igaz, hogy a szülőmmel sokat kellett ez miatt veszekednem, de beletörődött :) Idén pedig bőrleggingset hordtam jobban, tartósabb és kényelmesebbnek tartom.


De a klipben levőkön nem nylonharisnya van, hisz az fényes, valami kivágott fazonú, de lehet inkább leggins volt. Harisnya boltokba érdeklődj, ahol van választék.

[link]

[link]

2014. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!