Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya ügyben segítség...

Harisnya ügyben segítség kéne, lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon rugalmas harisnyat keresek, nem igen ertek hozza, olvasgattam hogy valami elasztán 20% ot kell nezni rajtuk, vagy valami lycrat. Aki tud nagyon rugalmas, nyulékony harisnyát kérem linkelje. A fo szempont hogy strababiro is legyen, ne szakadoj szét, és ha lehet áttetszö legyen máramennyire ezek a tulajdinságok nem ütik egymást.

Remélem vannak itt olyan nök akik tudnak ebben segiteni.

Fizikai kisérletre kell, elöre is köszönöm.



2014. okt. 27. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Húha. Manapság az a baj, hogy ha a drágábbikat veszed, az sem a legrugalmasabb. A "den"ekkel a harisnya vastagságát jelölik, inkább a szöveg harisnya vagy a nagy denszámú harisnya rugalmas, viszont az nem áttetsző sajnos.

Szóval vagy megelégszel azzal, hogy nem átlátszó, de legalább rugalmas vagy kénytelen vagy venni az átlátszóból egy akkorát, hogy csak kicsit nyúljon.

Milyen fizikai kísérlethez kéne?

2014. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
latom van itt valami 200 denes testszinu harisnya, vagy lehet felreneztem, az se áttetszo?
2014. okt. 27. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Minél nagyobb a denszám, annál kevésbé áttetsző. Szóval 200 dennél már nem látszik a bőr színe egyáltalán.
2014. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ez szerinted mennyire strapabiro? Azt irjak 37% elasztán van benne.

A fizikai kiserletrol nem mondhatok semmit, mert ez egy versenyre lessz, es vannak a versenynek bizonyos feltetelei, mivel ertekes nyeremenyeket lehet nyerni, es persze amit bemutatsz az a versenyszervezo tulajdona lessz onnantol

2014. okt. 27. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
20 denes... Hát. Valamennyit biztos bírni fog. Én ajánlom, hogy egy C&A-ban vegyél harisnyát, mert olcsó, de mondhatni jó minőségű. 1300-ért kapsz ilyenből 3-at. Gondolom a verseny előtt még kipróbálod a kísérletet.
2014. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lycrásta vegyél, az tartós, a fiamnak is olyat vettem
2014. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!