Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek milyen cipő...

Fiúk! Nektek milyen cipő tetszik egy lányon télen?

Figyelt kérdés
Ha csizma akkor milyen fajta? Hogy nézzen ki?
2014. okt. 29. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ki a fene nezi a lanyok cipojet?


Csak a nok nezegetik egymast hogy kinek mi van a laban, a ferfiakat ez teljesen hidegen hagyja. ha latok egy jo not, akkor ha agyonvernek sem tudom utana megmondani hogy milyen cipo volt a laban.

2014. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
ha kabátban is látszik, hogy nagy melle van, akkor munkavédelmit is viselhet
2014. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
airmax az mindig jo
2014. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, amíg nem valami szartaposó gumicsizma vagy egyéb feltűnő undorító cuccról van szó.
2014. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na "gratulálok" az eddigi válaszadóknak. Többek közt az ilyen abnormális gondolkodású fiúk miatt olyanok a mai lányok amilyenek... Igenis fontos, hogy egy lány milyen lábbelit hord, ugyanis nagyon könnyű elrontani egy amúgy csinos, nőies összeállítást egy nem megfelelő lábbelivel.


A kérdezőnek: Az attól is nagyban függ, hogy milyen az illető lány stílusa. Én pl. a nőies lányokat kedvelem, akik gyakran hordanak szoknyát/ruhát, így az ehhez a stílushoz passzoló nőies lábbelik jönnek be. Vagyis pl. egy szép csizma (különösen a hosszú szárú) vagy egy enyhébb napon egy zárt körömcipő. Ezek nagyon csinosak és nőiesek tudnak lenni télen szoknyával és harisnyával. És nem utolsó sorban melegen is tartanak, ami szintén nagyon fontos szempont, mivel a megfázást mindenképpen el kell kerülni. Remélem segíthettem. :) 23/f

2014. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!