Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete szövetkabátot "elront...

A fekete szövetkabátot "elrontja" a hátizsák/iskolatáska?

Figyelt kérdés

Nem kinézetre gondolom, hanem hogy bolyhosítja, vagy megrongálja az anyagot?

Meg mennyire pöszölősek a fekete szövetkabátok? Fehér macskaszőr vagy haj az nagyon meglátszik rajta, és nehéz kiszedni?



2014. okt. 29. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy éve vettem egy fekete szövetkabátot, azt hordtam minden nap, így suliba is. válltáskád hordok, és ahol a táska és a kabát erősebben érintkezik, pl a combomnál, ott kis fehér bolyhok lettek. a fehér szőrök látszanak, de mivel nem kerül rá túl sok, nem nehéz eltávolítani sem.
2014. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy, de nagyon érzékeny, minen felvétel előtt át kell mennem rajta egy szöszleszedővel, mert hajszál, por, piszok meglátszik rajta. Mondjuk elegáns az tény, bár hátizsákkal azért lazább, de a bolyhosodásra így jobban oda kell figyelni!
2014. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit lazább szövetkabátom van, nem igazán elegáns (nem is vagyok olyan), se hátizsákkal se oldaltáskával nincs baja, pedig mindkettőnek van súlya. Mondjuk nem is aggódok minden szösz miatt, de nem is szöszös.
2014. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!