Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nöi karórát válasszak,...

Milyen nöi karórát válasszak, ami luxust, és eleganciát tükröz?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy karorat venni de nem tudom milyet vegyek. Nyilvan nem noname orara gondolok,hanem valami mark maddox,dkny,armani,guess mind eredeti legyen nyilvan es ebben az arkategoriaban 30-60e ft-ig. 17 eves lany vagyok es elegansan szoktam oltozni barack-feher-bezs-szinekben linkelnetek parat?

2014. nov. 1. 04:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül én a Guesst választanám. Mindenképpen egyszerű, strasszok nélküli darabot! De Michael Korsnak is vannak nagyon szép, elegáns, letisztult darabjai. Az Il Bacioban a földszinten nézd meg! :)
2014. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyat, amilyen tetszik. Nekem spec. a bőrszíjas, letisztult, nem csillivilli darabok tetszenek.

Pl. ez: [link]

De van, akinek a nagy, fémszíjas, rózsaszín arany színű borzalmak jönnek be. Ízlések és pofonok.

2014. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A masodik valaszolo oraja nem tetszik tul egyszeru:/
2014. nov. 1. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

luxust nem a giccs sugároz, hanem az egyszerűség.

amiket írtál azok meg nem luxusmárkák, csak felkapott divat szarok. a luxus a breitling, a tag heuer, a longines meg a többi.

2014. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fossil

Pl: [link]

2014. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A Mark Maddox márkát luxusnak, eleganciát tükrözőnek nevezni elég erős.

Javaslatom számodra ebben az árfekvésben a DKNY és a Tommy Hilfiger.

2014. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!