Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajszik! Mit gondoltok erröl...

Csajszik! Mit gondoltok erröl a csini magassarkúról? Tegnap vettem egy pont ugyanijet! 13/L

Figyelt kérdés

[link]

télire szerintem nagyon jó lesz,nem is túl magas a sarka, iskolába is elmegy.

szerintetek milyen? nekem nagyon tetcik.!



2014. nov. 1. 09:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Csini?

Nem túl magas?

Télire?


Megérdemled


Anyud hol volt?

2014. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
9%

Ez csini? Szerintem egyáltalán nem. 21/f, főleg nem egy 13 évesnek. Férfi szemmel ez sokkal csinibb.


[link]

2014. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem csini.

Nem téli.

8,5 centi sarok még egy 16 évesnek is sok, nemhogy egy 13 éves gyereknek.

2014. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszik,ilyen cipôt egy 50 èves nôn tudnék elkèpzelni.
2014. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Trafó1 ***** válasza:
28%
Nem kell mindjárt ledorongolni, igen is lehet csini, és lehet télen hordani mivel a sarka nem hegyes, találd meg a hozzá illő nadrágot, szoknyát, lehet a lábaddal együtt már csininek látnák a többiek is.:-)))
2014. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

2#

Ok de ez (is) felnőttnek való.

2014. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

Mondjam a vélemény a helyesírasodról?


Áh nem, elég ha a cipőről mondom.


Nem akarom elvenni a kedved ettől a cipőtől, de szerintem elég öreges. A sarka is otromba. Mondjuk ha már úgy is fel fogod venni akkor inkább ez, mint egy tűsarkú.

Télen? Ez egy kora őszi cipő.


Egyébként még mindig nem tudom elképzelni egy 13 évesen.

2014. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Ez se nem csini, se nem téli. Öreges, otromba és egy 13 éves gyereken még nevetséges is.

Zárójelbe megjegyezném, hogy nem értem, hova fajulnak a mai tizenéves lányok. Én csak 24 éves vagyok, de nálunk olyan 10-ben jelentek meg az első magasabb sarkú cipők (4-5 centisek), de ma már a 1-13 éves GYEREKEK is nőknek akarnak kinézni...

2014. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Télre tökéletesen megfelel, de csak akkor ha anyu/apu cipelnek kocsival és ki sem kell lépned a házból. Milyen szülő enged meg ilyen cipőt egy 13 évesnek főleg télre?
2014. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%

Maga a cipő nekem sem tetszik, de ettől még nem kellene azt a témát feszegetni, hogy felvehet-e magassarkút egy 13 éves. Szerintem kb. ilyenkor kell elkezdni egy lánynak magassarkút hordani, olyat aminek masszív, és nem túl nagy a sarka, és jól tartja a lábat. Az sokkal cikibb, ha 20 éves nők botladoznak, mert nem tudnak menni egy elegánsabb cipőben. Szóval ilyen szempontból azt mondanám, hogy ennek a cipőnek jó a sarka, de bokánál lehetne kicsit jobb tartása, pláne télire. Meg valószínűleg nem is bélelt.

Én ezt ajánlanám:

[link]

[link]

[link]

2014. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!